Rubrica de Interviu

• Romanian Moderator

Ca sa mai destindem putin atmosfera pe acest forum, am decis sa deschidem vechile interviuri (cine mai retine).
    De acest lucru se va ocupa @bbdanbb cu sprijinul meu.

El va alege in fiecare saptamana un manager care sa vina la interviu, iar ceilalti manageri de pe forum ii va adresa o serie de intrebari cu privire la cariera OSM-istica, viata personala, hobby-uri, activitati, etc.
    Toate aceste intrebari, rog sa fie in limita bunului simt, fara jingiri, atacuri directe la persoana, etc.

@bbdanbb va avea drept sa aleaga un manager in fiecare saptamana, el va discuta direct cu el daca doreste sa i-a parte la interviu sau nu.
    Cei din "public" in acest topic pot sa propuna un nume care sa vina la interviu, iar Dan in functie de propuneri va alege cine sa vina pentru prima data.

Acesta este un topic pentru a creste activitatea, amuzamentul, distractia, de a afla lucruri noi despre anumite persoane si socializare intre manageri, asa ca vo rog sa respectati tema subiectului.

• Ohoho ce vremuri.. m-am ocupat si eu de aceste interviuri.. o sa fie fain! spor @bbdanbb!

• Romanian Users

@cRs1923 said in Rubrica de Interviu:

Ohoho ce vremuri.. m-am ocupat si eu de aceste interviuri.. o sa fie fain! spor @bbdanbb!

Mulțumesc. Sper să continue cât mai mult.

Log in to reply