Cafenea

This topic has been merged into Forumul Echipajelor Kings Dutza

• @neverbackdown-2oo9 facem activitate,😂pe alte forumuri nu se tine cont ca e spam sau nu..si nu înțeleg despre ce vreți voi sa vorbim,de orice vorbim spuneți ca facem spam,d aia nu mai da nimeni niciun mesaj pe forum,nici nu cred ca știți ce înseamnă "spam"..

• Apropo,si la dat ban degeaba suntem în frunte🤔

• @scorzinho De staff nu tine doar forumul.Un membru din staff are cateva ore bune de munca pe luna inafara forumului pe care nu le rasplateste nineni si nici nu sunt respectati pt asta...munca de pe forum si organizarea de competitii este un bonus pe care il fac cei din staff si nu e obligatoriu sa faca asta.

• @neverbackdown-2oo9 stiu ca au de muncit cate ceva si tocmai pentru ca nu sunt rasplatiti, apreciati si respectati ma gandeam ca e mai bine sa plece. Am si o propunere in acest sens. Sa vada ei acolo care vrea sa plece primul, sa caute printre managerii activi pe careva sa-l inlocuiasca si treburile incep sa se miste.....se continua cu urmatorul si tot asa. Desigur, ce spun eu e o utopie. “Selectia” se face in “circuit inchis”, nu se face la romani ca pe alte forumuri, unde managerii sunt consultati pe aceste probleme, unde fiecare manager voteaza individual selectionerul nationalei, unde lunar se discuta ce s-a intamplat/facut/realizat in comunitate si in baza acestora se schimba oameni si lucruri, Unde oameni cu initiativa sunt incurajati sa faca. Am vazut f recent pe forumul italian sau spaniol un topic deschis unde intrebarea a fost “sunteti multumiti de activitatea staff-ului?”. Raspunsul trebuia sa fie simplu. Da sau nu, fara explicatii, fara detalii. Aici nu deschide community managerul un astfel de topic? Pe o alta tara vad activitate in 5 zile din partea staffului, cat nu este in romania in 12 luni. Activitate pro comunitate, aia ne intereseaza pe noi, muritorii de rand, nu ce munci depuneti voi pentru GB.....si ar mai fi. Poate le discutam cand se va da dovada de dorinta de comunicare si schimbare

• https://forum.onlinesoccermanager.com/topic/2093/battlepedia/32

Daca tot nu avem subiecte constructive in ultima vreme m-am gandit ca poate reuseste cineva sa ia taurul de coarne si sa termine ceea ce incepusem pe forumul de mai sus si anume sa upgradeze Battlepedia la cerintele actuale.
    Daca exista pe undeva o varianta deja upgradata cu atat mai bine. Nu de alta , insa am fost provocati de cotonogi aia de la SRH la un CB si vrem sa ne documentam pentru a rupe fasu pe ei 😄

• Intre timp am strans si echipa pentru batalie , asa ca va rog sa va grabiti cu regulamentul ala ca sa putem incepe instructia.
    🙂

0_1560586401587_424914020.jpg

@foică said in Cafenea:

https://forum.onlinesoccermanager.com/topic/2093/battlepedia/32

Daca tot nu avem subiecte constructive in ultima vreme m-am gandit ca poate reuseste cineva sa ia taurul de coarne si sa termine ceea ce incepusem pe forumul de mai sus si anume sa upgradeze Battlepedia la cerintele actuale.
    Daca exista pe undeva o varianta deja upgradata cu atat mai bine. Nu de alta , insa am fost provocati de cotonogi aia de la SRH la un CB si vrem sa ne documentam pentru a rupe fasu pe ei 😄

• @neverbackdown-2oo9 o sa postez numai sa te oftic pe tine😂,ce crezi? Fac si spam cat vreau

• @neverbackdown-2oo9 ahaahaaa,daca nu ti place un lucru nu l faci,stai tu liniștit ca nu mai rămâneau atâția ani daca nu le conveneau. Au si avantajele lor(umblatul la butoane) #Emekaaa😊

• @scorzinho Asa s-a procedat mai mereu...asa am intrat eu,leucostin,foica etc...am fost promovati dupa activitatea de pe forum iar la nationala tot asa daca nu stiai iti pot confirma reprezentatii echipajelor...asa am fost ales eu si dupa ce m-am retras tot asa a fost ales si leucostin. Nu inteleg ceva si anume...voi v-ati luat jucariile si ati iesit din comunitate crezand ca o sa faceti nu stiu ce grozavie...ati format nationala Moldovei cu toate ca erati doar voi de voi nu exista nimeni din comunitatea lor ati facut ce ati vrut iar acum vreti o schimbare tot in dreptul celor din staff? Haideti sa fim seriosi si in loc sa faceti proteste care nu isi au rostul mai bine sa ne unim fortele si sa aratam ca vrem sa facem ceva pentru comunitatea noastra nu doar vorbe in vant. Eu sunt deschis sa colaborez si sigur tot asa membrii din staff. Astept pareri si propuneri prin PM

• Ar trebui schimbarea începută cu demisia staffului 🤷🏼‍♂️,o sa aveti o mare surpriză când toate echipajele se v-or muta pe Moldova 😉,nimeni nu va mai suporta,doar pupincuristii voștri
    #No hate,doar m am săturat de ce se întâmplă aici 😊

• Banned

In loc sa va jucatzi lol...

• @costytoader27 Parca nu mai postai pe forumul romanesc sau? Iti zic pentru ultima data sa te potolesti si sa termini cu astfel de acuzatii...eu chiar incerc sa discut cu oameni seriosi nu cu mistocari ca tine...daca nu ai ceva constructiv de spus te rog sa incetezi.

• @costytoader27 said in Cafenea:

@neverbackdown-2oo9 o sa postez numai sa te oftic pe tine😂,ce crezi? Fac si spam cat vreau

Ba boss am inteles ca esti suparat si revoltat, atat tu cat si nustiu cati pe aici , dar lasati-o dreaq de vrajeala ca incepeti sa deveniti penibili cu atitudinea asta. V-am sugerat mai sus sa faceti ceva constructiv si totodata sa puteti scrie cat vreti , astfel ajutand si comunitatea. Pai voi o ardeti tot pe aratura. Nu va legati de modul cum v-am raspuns , insa incerc sa ma incadrez si eu pe nisa voastra de dialog. Nu stiu daca mi-a reusit insa am capacitatea de a ma adapta.
    Deci , decat sa ne dam coate pe aici hai mai bine sa facem si ceva mai bun.

• @foică Greu Florin, greu...o sa ma uit si eu mai tarziu pe acel Battlepedia dar ce modificam noi nu o sa putem impune si altor echipaje din afara comunitatii noastre...acest Battlepedia corectat de noi o sa fie valabil doar pentru echipajele romanesti care o sa-l acceptam nu si pentru cele straine contra carora o sa jucam amicale.

• @neverbackdown-2oo9
    Nu modificat cu alte reguli, altele decat ceea ce se joaca acum, insa completat cu toate regulile aditionale dupa care se joaca acum si prinse in Battlepedia. Practic sa faceti un upgrade al regulamentului acolo unde nu mai corespunde. Eu unul nu am mai jucat de ceva vreme un CB clasic si de aceea aveam rugamintea la cei care au jucat recent CB-uri dupa Battlepedia sa posteze acolo ceea ce nu mai corespunde intre vechea versiune a Battlepedia si regulile dupa care se joaca acum. Daca insa corespunde la virgula macar sa mentioneze si acest aspect.
    V-am zis, suntem provocati la un CB si vrem sa ne punem la punct cu regulamentul intai ca sa nu gresim pin acest punct de vedere.

• @foică Din ce am vazut in competitii, fiecare mentioneaza regulile esentiale si cam asta este tot, le este mai usor decat sa actualizeze Battlepedia.

• @costytoader27 said in Cafenea:

Ar trebui schimbarea începută cu demisia staffului 🤷🏼‍♂️,o sa aveti o mare surpriză când toate echipajele se v-or muta pe Moldova 😉,nimeni nu va mai suporta,doar pupincuristii voștri
    #No hate,doar m am săturat de ce se întâmplă aici 😊

No, hai pe bune. Chiar toate echipajele? @NeverBackDown-2oo9 ai luat decizia fara sa iti consulti colegii de echipaj? 😡 😄

• Romanian Moderator

@rmihai O comunitate puternica asa cum eram noi de obicei, asa ar trebui sa se comporte, sa lase la o parte toate cele rele si sa ne unim pentru a redeveni o forta in OSM

• Banned

Blondu e om bun nush dc la-tzi banat ... Păcat... Voi în loc sa tzine tzi manageri buni aproape ii îndepărtați lafel cu Scorzinho

• Romanian Moderator

@nexium-coco Blondu, fiind baiat destept si inteligent va avea de castigat si nu numai 😉