Cafenea

This topic has been merged into Forumul Echipajelor Kings Dutza

• @maryka7 Asta imi doresc si eu dar toate incercarile de pana acum au esuat...au fost topicuri noi deschise dar nimeni sa comunice in ele...au fost competitii frumoase dar din lipsa de respect cei care se ocupau de ele au renuntat...Imi doresc si eu un forum activ in care sa se comunice cu respect si seriozitate dar in situatia actuala cred ca asta e doar un motiv pe care il folositi ca sa dati vina pe cei din staff ca nu isi fac treaba.

• Romanian Moderator

Daca aveti idee de a crea subiecte constructive si de activitate si in limita bunului simt, cu siguranta nimeni nu se supara, chiar din contra va multumeste. Ganditi-va la ceva teme constructive, trimite-ti un mesaj lui Phil de acordare si toata lumea va fi ok

• @Blondu-C10 dar tu esti sigur ca acel ban l-ai incasat de la staful nostru? In perioada cand ai fost pus pe pauza ai mai facut pe desteptul si pe un topic de la o competitie "internationala".

Oricum... suspendarile nu se discuta pe forum asa ca nu vrau raspuns. Vreau doar sa te gandesti la acest aspect.

• @manyac-xx said in Cafenea:

@Blondu-C10 dar tu esti sigur ca acel ban l-ai incasat de la staful nostru? In perioada cand ai fost pus pe pauza ai mai facut pe desteptul si pe un topic de la o competitie "internationala".

Oricum... suspendarile nu se discuta pe forum asa ca nu vrau raspuns. Vreau doar sa te gandesti la acest aspect.

Ti a cerut cineva parearea ?
    Nu stiu cum de va gastiti voi "pisicutele" mereu să vă băgați în seamă, unde nu este treaba voastra. dar frustrarea este mare.. Cb-ul acela pierdut în star, a lăsat urme...

Si ca sa-ti raspund la intrebare, da, sunt sigur ca acel ban(luat fără motiv) l am luat de la staff ul nostru..Asa ca te rog să nu te mai bagi unde nu ti fierbe oala.. Și nu mai fa pe "desteptul"

• @blondu-c10 El nu are voie sa isi spuna parerea? Cam prea important te crezi...nu mai discuta de pe forum problemele tale legate de acel ban ca nu intereseaza pe nimeni...is chiar curios cand ai de gand sa incetezi.

• Romanian Moderator

Va inceta, asa cum trebuie sa incetam cu totii si sa incercam sa readucem activitate pe forumuri cum era in trecut. Important este sa devenim o comunitate unita si sa lasam la o parte orice dusmanie, critica sau vorbe murdare aduse unuia, altuia....
    Trebuie sa-l tratam ca un joc, trebuie sa simtim relaxare cand citim anumite subiecte, nu trebuie sa fim incordati sau cu nervii la pamant.
    Succesuri si hai sa reimprospatam acest forum, dragilor!

• @kings-dutza Nu stiu daca vom reusi sa aducem foumul la nivelul de activitate care era pe forumul vechi dar imi aduc aminte cu nostalgie de perioada in care stateam ore in sir postand pe topicurile de fazan, ce stii despre cel de deasupra, etc. Ce vremuri, ce vremuri....

• Romanian Moderator

Pai si de ce nu incercam si pe acest nou forum? Cine se poate ocupa?

• @manyac-xx Pe atunci mergeau si forumurile mai bine de pe browser, acum nu mai merg pe toate...sau cel putin asa mi se pare 🙂

• Pe PC sunt ok, pe telefon nu prea. Singura problema este ca mie nu imi place acest nou forum. Imi placea cel vechi, era mult mai organizat, cu toate ca la ce activitate este acum nu prea ai ce organiza.

• @manyac-xx Pe telefon m-am referit, eu pot doar de pe PC sa intru, deci intru rar.

Activitatea ar reveni daca ar reintroduce forumurile vechi, care mergeau foarte bine de pe orice telefon. Am vazut ca inca exista manageri care se implica (vorbesc de 2 cazuri aduse de curand in RR) si am vazut in CCR ca au aparut echipaje noi care au jucat binisor. Sperante exista inca zic 🙂

• Romanian Moderator

Va reveni si pe aceste noi forumuri, doar ca trebuie ca cineva sa vina cu idei

• @kings-dutza Am inceput cu un Fazan, asa cum s-a mai vorbit pe aici, as mai putea veni cu conceptul unor competitii diferite, dar ar fi la stadiul de propunere, deoarece nu cred ca am timpul necesar sa pot organiza prea curand.

• Romanian Moderator

@rmihai Foarte bine....cand ai timp si placerea, te poti gandi si la diverse competitii interne (aici este nevoie de acordul unui membru staff si de ajutor totodata)

• @rmihai Putem face o competitie pentru echipaje care sa se desfasoare pe divizii cen CCD doar intern numa echipaje romanesti si asa putem face un clasament al echipajelor noastre ca e greu sa facem un clasament deocamdata

• Romanian Moderator

@neverbackdown-2oo9 buna idee....dar cine s-ar putea ocupa? Poate tu, Dady?

• @neverbackdown-2oo9 E o ideea excelenta dar crezi ca am avea destule echipaje inscrise sa fie interesanta competitia? Imi amintesc o lista facuta acum cateva luni cu peste 30 de echipaje Romanesti dar e mai greu cu activitatea...

• @neverbackdown-2oo9 Problema este ca nu prea cred ca am avea destule echipaje. Pot face eu o lista in urmatoarele zile cu cele mai bine echipaje clasate in clasamentul traditional plus alte echipaje de care am dat de-a lungul timpului daca este de ajutor 😉

• @rmihai Clasamentul traditional este neactualizat de mai bine de un an si nu ne putem baza pe el insa am putea vedea cate echipaje gasim acolo si sa lua legatura cu moderatorii echipajelor poate o sa primim raspuns. Eu am ceva timp dar nu in urmatoarele 2 zile.

• @kings-dutza Eu vreau sa ma ocup dar vreau parerile voastre si sa ganditi si pentru echipajele care nu baga bani in joc sa facem competia mai atractiva si sa participe cat mai multi. Pentru inceput:

Vreti o competie in format crew battle 5vs5? sau o competitie gen WCB unde sa participe 3 sau 4 manageri dintr-un echipaj si sa se stabileasca clasamentul in functie de suma punctelor de manager obtinute?

Sunteti de acord sa economisim BC si sa jucam fara antrenamente secrete,cantonamente, fond privat si cronometre?