Rubrica de interviu - Săptămâna 2 - rapidbucuresti23

• Romanian Users

rapidbucuresti23

Salutare din nou! Pentru a doua săptămână de interviu îl avem aici pe Mihnea, @rapidbucuresti23 .

După cum am mai menționat și în articolul principal am reluat seria de interviuri cu manageri români deci dacă credeți că este o idee bună vă rog să menționați acolo manageri care credeți că ar merita să fie intervievați aici.

Spor la întrebat!```

• Salut, Mihnea!

1. Cati ani ai?
    2. Care este filmul tau preferat? Dar serialul?
    3. Din cate imi aduc aminte, esti fan Nottingham Forest. De ce tocmai aceasta echipa?
    4. Ce parere ai despre ce se intampla acum la Dinamo?
    5. Formatia preferata din joc?
    6. Care este obiectivul preferat intr-o batalie?
    7. In ce echipaje ai fost pana acum?
    8. Care crezi ca sunt top 3 line-uri romanesti all time? ( poti specifica anul, de exemplu RO MANIA 2013)
    9. Cum te-ai apucat de joc?

• Romanian Users

@mrapsmokealeks said in Rubrica de interviu - Săptămâna 2 - rapidbucuresti23:

Salut, Mihnea!

1. Cati ani ai?
    2. Care este filmul tau preferat? Dar serialul?
    3. Din cate imi aduc aminte, esti fan Nottingham Forest. De ce tocmai aceasta echipa?
    4. Ce parere ai despre ce se intampla acum la Dinamo?
    5. Formatia preferata din joc?
    6. Care este obiectivul preferat intr-o batalie?
    7. In ce echipaje ai fost pana acum?
    8. Care crezi ca sunt top 3 line-uri romanesti all time? ( poti specifica anul, de exemplu RO MANIA 2013)
    9. Cum te-ai apucat de joc?

Salut si multumesc de intrebari.

1.Am facut 25 de ani.

2.In ultimul timp nu prea mai am timp, dar imi aduc aminte de Mindhunter, True Detective, Once Upon a Time in the West, 1917.

3.Pasiunea pentru Forest o am din 2006. Am inceput sa joc FIFA cu ei si usor, usor am inceput sa citesc istorie, sa urmaresc meciuri si sa prind microbul.

4.Sunt un mare fan Rapid si am trecut prin ceva asemanator si noi. Pentru competitie este o mare problema si nu cred ca cineva isi doreste disparitia echipei. Sper sa apara un investitor. Ne-am saturat de Voluntari, Clinceni etc.

1. Am jucat ani de zile 451, dar apoi am vazut ca 433 merge mult mai bine.

2. In 95% din batalii am jucat cu obiectiv 1 si 3.

3. Legat de echipaje e mult mai complicat. Au fost cateva Predators, RoGt, Koka, Pwners si 2 echipaje straine ( cu unul dintre ele am facut si finala de CCL), dar din pacate nu mai exista.

4. Tinand cont ca 3-4 ani n-am jucat si am avut o mare pauza nu prea sunt in masura sa comentez. RO MANIA si RoGt au fost puternice, dar si KOKA a fost o putere. Acum interesul a cam scazut si am vazut ca romanii nu mai sunt asa implicati.

5. Nu-mi aduc aminte. Cred ca am vazut o reclama.

Multumesc pentru intrebari. Multa bafta.

• Romanian Users

Salut!

1. Unde locuiesti?
    2. Ce hobbiuri ai?
    3. Cum s-a schimbat viata ta in timpul izolarii? Daca s-a schimbat.

• Romanian Users

@bbdanbb said in Rubrica de interviu - Săptămâna 2 - rapidbucuresti23:

Salut!

1. Unde locuiesti?
    2. Ce hobbiuri ai?
    3. Cum s-a schimbat viata ta in timpul izolarii? Daca s-a schimbat.
    1. In Bucuresti.
    2. Calatoresc foarte mult, fac sport si urmaresc absolut tot ce tine de sport.
    3. Stau mai mult pe acasa in ultima perioada. Speram toti sa treaca mai rapid nebunia asta.

• Romanian Users

S-a terminat si saptamana 2 de interviu si cu ocazia asta ii multumesc lui @rapidbucuresti23 pentru participare!

@Kings-Dutza te rog inchide topicul. Voi deschide imediat urmatorul interviu.

Log in to reply