Banlanan Kişi Aynı Lige Geri Geliyor

 • Turkish Users

  Merhaba

  Banlattığım kişi aynı lige farklı kullanıcı adlarıyla geri geliyor? Bir de tekrardan onu raporlatmamı engellemek için hep o beni önce raporluyor ki ben onu raporlayıp banlatamayayım. Bunun bir çözümü yok mudur? Oyun için raporlama var diyorsunuz ama oyunda çözülmesi gereken çok hata var. Hile yapan kişi başkasını raporluyor ama siz başkasını aynı anda raporlayamıyorsunuz. Bu böyle kısır döngüye girip gidiyor. Ligini zaten araştırıyoruz diye uyarı çıkıyor. E araştırılarsa hileci neden banlanmıyor. Ne bileyim, keşke en azından bir kullanıcının raporlama sayısı olsa.

 • Turkish Users

  @SnoopyDogg Oyunu Düzgünce Oynuyor İsen Seni Raporlaması Birşeyi Değiştirmez . Ama Dediğin Gibi Ligine Tekrardan Başka Hesapla Gelmesi Can Sıkıcı Bir Durum. Şuan İçin Tek yol Tekrardan Raporlamak 😊

 • Turkish Users

  @ahmettrg Ben zaten kendimden şüphe duymuyorum. Karşı taraf akıllılık yapıyor aklınca. Ben onu raporlamadan, o beni raporluyor ki kendisi banlanmasın. Ben onu her raporlamaya çalıştığımda ''.....Ligini zaten araştırıyoruz'' tarzı bir uyarı çıkıyor. Biliyor onu raporlayacağımı çünkü. İp adresinden kalıcı olarak banlanmıyor mu bu kişiler. Nasıl geri geliyor ki. Çok sinir bozucu.


 • @SnoopyDogg Merhaba bu uyarı zaten o kişiyi rapor ettiğiniz için geliyor sizde bugün sabah bu kişiyi rapor etmişsiniz raporlara sırası ile bakılıyor buraya yazmanız sırada bir değişikliğe sebep olmayacaktır, yapmanız gereken rapor attıktan sonra sonucunu beklemek.

  İyi oyunlar