Rubrica de interviu - Saptamana 3 - rmihai

• Romanian Users

Buna ziua lume!

Continuam seria de interviuri si pentru saptamana 3 avem cu noi pe Mihai! Bun venit la interviu @rmihai! Sper sa ai parte de intrebari multe si interesante!

Verificati si topicul principal al rubricii de interviu.

• Romanian Users

1. Cati ani ai?
    2. De cat timp joci OSM?
    3. De unde ai auzit de joc?
    4. Ai prieteni din viata reala care joaca OSM?
    5. Ce hobbiuri ai?
    6. Ce sporturi urmaresti?

• @bbdanbb said in Rubrica de interviu - Saptamana 3 - rmihai:

1. Cati ani ai?
    2. De cat timp joci OSM?
    3. De unde ai auzit de joc?
    4. Ai prieteni din viata reala care joaca OSM?
    5. Ce hobbiuri ai?
    6. Ce sporturi urmaresti?
    1. Am 19 ani.
    2. De OSM m-am apucat prima data in Octombrie 2013, dar dupa aproximativ o saptamana am sters jocul. M-am reapucat in 2014 prin februarie, iar de "performanta" am inceput sa joc pe 27 mai 2014 cand am intrat in RR 🙂
    3. Am dat de el in Google Play, cautam un joc care sa contina Gloria Buzau, pe atunci nu erau asa multe,
    4. Am avut cativa, dar s-au lasat intre timp, deci pot raspunde cu nu acum...
    5. Destul de multe, dar enumar doar cateva (mai interesante si importante):
    • Sunt chitarist amator, inca nu am vreo realizare personala sau ceva asemanator, dar lucrez din greu pentru a ajunge si acolo.
    • Sunt manager de trupa la Berzerk, o trupa de metalcore din Bucuresti, pe care incerc sa ii aduc cat mai sus.
    • Am cateva poezii scrise, dar inca nepublicate (sper sa lansez primul volum de poezii in 2021 sau 2022).
    • Pe specializarea mea (sunt la liceu de informatica), pot mentiona Gaming si Software Development.
    • (Si ca sa inchei in forta) Cel mai important hobby al meu este jurnalismul (in principal sportiv si de muzica), am chiar propria mea publicatie de muzica independenta, specializata pe rock/metal: https://rockmonsters.wordpress.com/
    1. Momentan eSports ca nu exista altceva 😞 Astept cu nerabdare sa revina fotbalul, handbalul si tenisul. Urmaresc si alte sporturi, dar cam astea sunt principalele.

Multumesc pentru intrebari! Astept si altele cu nerabdare!

PS: Numele de manager este rmihai, dar e numele de familie, puteti sa imi spuneti Radu. 🍹

1. Cu ce echipa de fotbal tii din RO?
    2. De ce OSM?
    3. Pe cine respecti din OSM si de ce?
    4. Ai jucat batalii OLDIES? Daca da contra cui?
      In rest BFT

• Romanian Users

1. Ce fel de muzica asculti?
    2. Ce ai vrea sa faci cand se va termina izolarea? Ceva ce momentan nu poti.
    3. Esti activ pe social media?
    4. Care crezi ca e motivul pentru care forumul nu mai e atat de frecventat ca si cum era in trecut?

• @SufletulVitanului said in Rubrica de interviu - Saptamana 3 - rmihai:

1. Cu ce echipa de fotbal tii din RO?
    2. De ce OSM?
    3. Pe cine respecti din OSM si de ce?
    4. Ai jucat batalii OLDIES? Daca da contra cui?
      In rest BFT
    1. Din Romania tin cu Gloria Buzau, dar daca echipele romanesti joaca in cupele europene, atunci nu mai conteaza, tin cu oricare acolo 🙂
    2. Datorita comunitatii si a echipajului, desi incet-incet vad ca scade peste tot activitatea.
    3. Ii respect pe cei cu care am jucat, chiar si pe cei din echipaje adverse... primul pas spre o comunitate este respectul reciproc, indiferent de manager (parerea mea). Totusi, as vrea sa mentionez in mod special pe walcottt14 si Scorzinho fara de care nu as fi ajuns unde sunt acum.
    4. Am jucat multe CB-uri de stil vechi, ultima data cand numarasem erau vreo 40, cele mai mari nume ca adversari raman KOKA si RO MANIA pentru mine.

@bbdanbb said in Rubrica de interviu - Saptamana 3 - rmihai:

1. Ce fel de muzica asculti?
    2. Ce ai vrea sa faci cand se va termina izolarea? Ceva ce momentan nu poti.
    3. Esti activ pe social media?
    4. Care crezi ca e motivul pentru care forumul nu mai e atat de frecventat ca si cum era in trecut?
    1. In principal orice... de la comerciala la death metal, dar sunt mai atasat de zona de rock/metal.
    2. Sa ma bucur de viata de zi cu zi..normala cum e ea, sa merg la munte si sa respir aer curat, dar totul de abia prin iulie/august dupa ce ma vad inscris la universitate.
    3. Pe conturile proiectelor mele, da, in rest nu prea, stau prost cu timpul.
    4. Multi s-au lasat, bataliile sunt doar cele din sistem, nu mai e nevoie de el de cand cu Wapp-ul. Este trist ce se intampla, sper sa se schimbe cate ceva, dar mi se pare ca devine din ce in ce mai greu pentru toti.

• Romanian Users

Multumim rmihai pentru participare! Te rog @Kings-Dutza cand ai putin timp sa inchizi acest topic!

• Romanian Moderator

Multumim Radu!
    Subiect inchis!

Log in to reply