• Turkish Users

    Ligin başlarında olmamıza rağmen transfer vakti başı 3-4 oyuncu falan satılıyor . Kadromuzu geliştirdiğimiz için mecburen yüksek oyuncu koymak zorundayız listeye . Ama onlarda çok nadir satılıyor , kadro kasamiyorum . Kadrom tıkandı kaldı diyebilirim . Ligdeki arkadaşlarımın da öyle . İnşallah biraz gevşeme olur 🆗🙏


  • @DenizliAkvadi2 merhaba, bu konuda kim olursa olsun yazacağı cevaplar kısıtlıdır. Fiyatları biraz düşürmeniz ve sabırla beklemeniz dışında yapılacak bir öneri yok. Bir bakarsınız yarın tek simülasyonda 4 oyuncunuz birden satılır.

  • Turkish Moderator

    @DenizliAkvadi2 Merhaba,

    Transfer durumları şans işidir. Bazen gücü yüksek pahalı bir oyuncu 2,5 katından ilk transfer simülasyonunda satılabileceği gibi, bazen de gücü daha düşük ve daha ucuz bir oyuncu günlerce transfer listesinde satılmadan durabilir. Bu gibi durumlarda satış listesine koyulan oyuncuları değiştirmeyi ve nispeten daha düşük değerdeki oyuncuları listeye koyup şansınızı artırmayı deneyebilirsiniz. Fiyat arttıkça oyuncuların satılma ihtimalinin zorlaşacağını unutmayınız.

    İyi oyunlar.