• Turkish Users

  Merhaba,
  Oyuncu satış saatleri ve satılma durumu hakkında son günlerde yaptığım ufak bir analizim var. İngiltere liginden orta halli takımlardan Brighton and Hove Albion takımını yönetmekteyim. Hazırlık süreciyle beraber 8. Haftanın içindeyiz ve ilk 3 gün cok güzel bir şekilde futbolcular satılırken, ne olduysa son 3-4 gün günde sadece 1 futbolcum ya satılıyor ya satılmıyor. Oyunun düşük bütçeli takımları bir anda yükselmesinler, kadro değerlerinin hızlı bir şekilde artmasını istemediğini düşünüyorum. Bu konu hakkında aydınlatabilir misiniz?

 • English Users

  Oyuncular rastgele satılmakta. Herhangi bir kısıtlı ayarlama mevcut değil. Eğer uzun süre boyunca listedeyse kaldırıp tekrar ekleyebilirsin. Ben öyle yaptığımda birkaç oyuncum satılmıştı 1 günde.

 • Turkish Moderator

  @ardayldrm123 Merhaba,

  Transfer durumları şans işidir. Bazen gücü yüksek pahalı bir oyuncu 2,5 katından ilk transfer simülasyonunda satılabileceği gibi, bazen de gücü daha düşük ve daha ucuz bir oyuncu günlerce transfer listesinde satılmadan durabilir. Bu gibi durumlarda satış listesine koyulan oyuncuları değiştirmeyi ve nispeten daha düşük değerdeki oyuncuları listeye koyup şansınızı artırmayı deneyebilirsiniz. Fiyat arttıkça oyuncuların satılma ihtimalinin zorlaşacağını unutmayınız.

  İyi oyunlar.