• Turkish Users

  Merhabalar bu son zamanlarda oyun içindeki haksızlıkları dile getirmek istiyorum ben ev sahibiyim deplasman rakip antreman kamp yapıyor vende 200 altın verdim bende basdım ve 1.sıradayken rakip deplasman beni yeniyor ve olan benim 200 altına oluyor ayıptır günahtır ben buraya emek çok verdigim halde birde ev sahibi oldugum halde manzara yanlış kusura bakmayın oyunu gözden geçirme vaktim gelmiş demekki bizler oyun için boşa zaman harcıyormuşum

 • Turkish Moderator

  @srtn83 Merhaba,

  Maç sonuçları kadro gücünüz, oyuncuların form ve moral durumları, taktiğiniz ile doğru orantılıdır. Bunların sadece birinin olması o maçı kesin olarak kazanacağınız anlamına gelmez. Kadro değerinizin yüksek olması veya özel antrenman kullanmış olmanız sadece o maç için rakibe göre avantajlı konuma geçebileceğiniz anlamına gelir.Tabi bunun için kendi taktiğiniz, rakibin taktiği ve rakip takımın da oyuncu durumları önemlidir. (Ev sahibi avantajı ve stadyum sahası da extra avantaj olabilir)

  Ayrıca oyunda şans faktörü de vardır, nasıl ki gerçek hayatta düşük kadro değerine sahip takımlar büyük kadro değerli takımlardan puan ve puanlar alabiliyorsa OSM'de de bu tarz durumlar olması gayet doğaldır.

  Taktiksel konularda yardım için forumumuzda bulunan OSM Taktikleri başlığını kullanabilirsiniz.

  İyi oyunlar.