• Turkish Users

  herkese aynı cevap sponsor sponsor sponsor.
  Madem bunlari biz yapacagiz e siz niye varsınız o zaman biz size geliyoruz yardım için siz ise kendiniz halledin diyosunuz.Herkes bundan şikayetçi.Sponsorla siz konuşun bence,Bazı teklifler 1 hafta sonra gelir diyosunuz o zamana kadar neler yapılır birsürü şey yapılır illa para veripmi coinsi alalım.Gecikme olacaksa iş teklfilerini kaldırın oyunu sevdigimizden silmek istemiyoruz ama bıktık herkese ayni cevabı veriyosunuz.Sponsorla siz konuşun sorun çıkmasın 1 hafta beklemeyelim.

 • English Users

  Haklısın artık bi çaresine bakmalılar sırf bu yüzden oyuncu kaybedebilirler

 • Turkish Users

  Aynen Mustafa dediğin gibi tepkiler büyüyor bencede sponsorlarla görüşmesi lazım . Bu konu hakkında bilgisi olmayan menajerler suçu Osm ye atabiliyor .

 • Turkish Moderator

  Merhaba,

  İş kulübündeki teklifler OSM'nin iş ortaklarının sorumluluğu altındadır. Tamamladığınız teklifin son durumunu kontrol etmek için teklif duvarına girip tekliflerin ilerleme durumunun gözüktüğü ekrandan hangi teklife itiraz etmek istiyorsanız üzerine tıklayıp gerekli adımları izleyerek itiraz etmeli ve mailinizden durumu takip etmelisiniz. Bazı tekliflerin tamamlanması biraz zaman alabilir.

  Forumlara yazmanız veya destek ekibine mail atmanız iş kulübündeki sponsorlardan alınan tekliflerden herhangi bir coins kazanmanızı sağlamayacaktır.

  İyi oyunlar.