OSM Hakkımızı Yediği Yetmiyor Haklı Olduğumuz Halde Hesabımızı Kapatıyor.

 • Turkish Users

  İngiltere ligi şampiyonu olaran arkadaşım Harunow Kayanskii'nin yönettiği takım olan Manchester United takımının Şampiyonlar Ligi grubuna giderken kasasındaki 3.610 milyar dolar parasına el koydular.Bunun için lig başlamadan defalarca kez foruma yazmasına, mail atmasına rağmen çözüm bulunamadı ve hakkını aradığı için bugün hesabını kapattılar ve kendisini mağdur ettiler.

  Bununla alakalı yine İngiltere Ligi 4.sü Liverpool takımı menejeri Sametov Albayrakov'unda herhangi bir gerekçeye bakılmazsızın bugün hesabı silindi.

  Bu konu ile alakalı arkadaşlarım Harunow Kayanskii ve Sametov Albayrakov oyundan haksız yere uzaklaştırılmıştır. Parala satın aldıkları coinler ve coinler ile kurdukları takımlar hiçe sayılarak kendilerine haksızlık yapılmıştır. Bu konu ile alakalı arkadaşlarımıza herhangi bir olumlu/olumsuz bir gerekçe yazılmadı. Arkadaşlarımızın mağduriyetinin acilen giderilmesini destek birimi tarafından talep ediyoruz.

  Ekte arkadaşlarımızın oyuna harcadığı coin ve emek fotoğrafları gösterilmektedir.

 • Turkish Moderator

  @şşşsssttt_1 Merhaba, kullanıcı adınızla beraber tr.support@onlinesoccermanager.com adresine itiraz maili atabilirsiniz. Maillere yoğunluğa bağlı olarak değişebilmekle beraber ortalama 72 saat içerisinde bakılmaktadır, bu süre zarfında lütfen sabırlı olunuz.