Gün içerisinde ligdeki bir menajerden aldığınız oyuncuyu aynı gün satamazsınız hatası


 • iyi forumlar,
  transfer listesinden alınan oyuncularda maalesef böyle bir hata çıkıyor. transfer çılgınlığı etkinliğinin olduğu bu hafta sonu maalesef bu yüzden mağdur oldum. transfer listesinden aldığım bu oyuncuların tamamının, gün içerisisinde diğer menajerler tarafından satıldığını kontrol etmek epey zor. kaldı ki biz zaten o menajerlerden değil oyuncuyu sattığı takımlardan transferi gerçekleştiriyoruz.
  aynı zamanda gün içerisinde farklı bir menajerden sattıklarından değil de bizzat kendi sattıklarımı geri alsam bile durum değişmiyor.
  şuan için artık yapacak bir şey kalmamış olabilir. ancak daha sonra da bu olay birçok menajeri zor duruma düşürecektir. ya satılan oyuncular aynı gün içerisinde transfer listesine gelmesin yada satmamıza izin verilsin. başka türlü biz menejerler mağdur olmaya devam edeceğiz.

 • Turkish Moderator

  @frk038 Merhaba,bu bir hata değil. Aynı maç günü içerisinde satılan bir oyuncuyu ( sisteme satılmış olsa bile ) tekrar geri aldığınız da tekrar satışa çıkarabilmek için bir sonraki maç gününü beklemek zorundasınız.

  İyi oyunlar.