• Turkish Users

    Merhabalar ,
    Çoğu OSM kullanıcılarını rahatsız eden bir durum ben şahsi olarak düşünüyorum konu şu;
    Maç oynanıyor yazısı yazdıktan sonra antrenman kampı basılıyor bu oyuncular maçta ise nasıl antrenman yapıyor ve direkt olarak maça etki ediyor, benim önerim maça 1 saat kala antrenman kampı basmak kapalı olsun ikinci önerim şu maç oynanıyor taktik değişiyor maç bitimine kadar öyle gidiyor, konuyu birleştirecek olursak size önerim maça 1 saat kala antrenman kampı basmak yasak olsun maç oynanıyorken maça girerek müdahale edebilelim istiyorum SAYGILARIMLA

  • Turkish Users

    Bu Durumdan birlikte müzdaribiz. Prestij liginde son dakika antreman kampı basıp rekabet ortamını kötüleştiriyorlar.Ayrıca gizli antreman taktikleri gizlemesi gerekirken neden antreman kampını da gizliyor.


  • Merhaba, maç için yapabileceğiniz değişiklikler maç simülasyonu başlayana kadar değil bitene kadardır. İlk hafta, maçın bitiş saatini not edip ondan sonraki günler planlamanızı not ettiğiniz bitiş saatine göre yapabilirsiniz. Gamebasics'in bu konu ile alakalı bir tasarrufu şu an için bulunmamaktadır. Öneri için teşekkürler. İyi forumlar.