• Turkish Users

  39 haftalık lig bitirdim. ligde 10100 menajer puanı topladım hem kupayı hem de ligi aldım ancak 24.6k olan sıralamam lig sıfırlandıktan somra 25.2kya geriledi. normalde her gün 0.1k ya da 0.2k falan gerilerdi bu normaldi ama benim 39 haftalık lig sıfırlandıktan somraki gün uyandığımda sıralamam 25k olarak görünüyor menajer puanı da eklenmemiş bu nasıl olabiliyor?

 • Turkish Moderator

  @abdullah-avci9 Merhaba,

  Soru: Menajer Sıralama sistemi nasıl çalışıyor? Topladığım menajer puanlar profilimde daha az görünüyor!
  Cevap: Her bir kulüp sayfasının bağımsız sıralaması vardır. Eğer 4 kulüp sayfasında da kulüp yönetiyorsanız 4 farklı sıralamanız olur. Profilde gösterilen sıralama en yüksek puana sahip olduğunuz kulüp sayfasının sıralamasıdır. Sıralamanıza etki eden menajer puanlarının hesaplanması şu şekilde olur:

  • Son 180 günde toplanan menajer puanlarının %100'ü sıralamanıza etki eder

  • 180 günden sonraki 520 günde (180-700 gün arası) toplanan menajer puanları %1'i bulana kadar her gün azalan bir oranda sıralamanıza etki eder.

  • 700 günden daha eski bir zamanda toplanan menajer puanlarının %1'i sıralamaya etki eder

  Kontrol ettiğimde bahsettiğiniz 10100 menajer puanı topladığınız menajer sayfası 2. Ancak fotoğraftada görüldüğü üzere en yüksek menajer puanına ve en iyi sıralamaya sahip olduğunuz menajer sayfası 4. Bu yüzden sıralamada 4.menajer sayfanızın sıralaması gözükmektedir.

  Screenshot_4.png

  İyi oyunlar.