Rekrutacja na stanowisko Moderatora Forum/lato 2020

• Community Manager

alt text

na stanowisko MODERATOR FORUM

Polski Personel OSM szuka ch臋tnej osoby na Moderatora Forum 馃憤.

Od Moderatora Forum oczekujemy: aktywno艣ci na forum naszej spo艂eczno艣ci, znajomo艣ci zasad ortografii j臋zyka polskiego, umiej臋tno艣膰 pracy w zespole, kulturalnego zachowania na forum w ka偶dej sytuacji.

Do obowi膮zk贸w Moderatora Forum nale偶y: zajmowanie si臋 dyskusjami na forum (monitorowaniem zachowania u偶ytkownik贸w, tworzeniem temat贸w i kontynuowanie ju偶 utworzonych przez u偶ytkownik贸w, aby utrzyma膰 aktywne forum), organizowanie i prowadzenie "event贸w" dla polskiej spo艂eczno艣ci OSM w oparciu o Regulamin OSM, dawanie dobrego przyk艂adu.

Czas rekrutacji - jeden tydzie艅: od 23-08-2020 r. do 30-08-2020 r. w艂膮cznie.

Czas og艂oszenia nominacji: 01/09/-2020.

Aplikacje nale偶y wysy艂a膰 do mnie ze swojego konta zarejestrowanego w profilu na OSM na adres: PL.support@onlinesoccermanager.com z dopiskiem: Rekrutacja na stanowisko Moderator Forum/wiosna 2020. W aplikacji koniecznie prosz臋 poda膰 sw贸j nick z gry.

W aplikacji nale偶y odpowiedzie膰 na poni偶sze punkty 猬

|1. Imi臋 (ewentualnie nazwisko).
    |2. Wiek.
    |3. Zaw贸d/szko艂a.
    |4. Czy masz jakie艣 do艣wiadczenie na podobnym stanowisku?
    |5. Ile czasu dziennie mo偶esz po艣wi臋ci膰 na forum?
    |6. Jak widzisz swoj膮 rol臋 na forum?
    |7. Czy masz jaki艣 pomys艂y na nowe eventy/zabawy/turnieje na forum?
    |8. Czy cierpisz na: dysleksj臋/dysgrafi臋?
    |9. Dlaczego to w艂a艣nie Ty zas艂ugujesz na t膮 rang臋?

Spo艣r贸d kandydat贸w zostanie wybrana 1 osoba + ewentualnie osoba rezerwowa, przeze mnie i @mihau1878.

alt text

• Polish Users

|1. Imi臋 Sebastian
    |2. Wiek 25
    |3. Zaw贸d/szko艂a Technikum Elektryczne
    |4. Czy masz jakie艣 do艣wiadczenie na podobnym stanowisku Tak.
    |5. Ile czasu dziennie mo偶esz po艣wi臋ci膰 na forum Nie jestem w stanie okre艣li膰. My艣l臋 偶e dziennie par臋 razy zajrz臋
    |6. Jak widzisz swoj膮 rol臋 na forum Moderator ( pomoc w zadawanych pytaniach )
    |7. Czy masz jaki艣 pomys艂y na nowe eventy/zabawy/turnieje na forum ( na pewno si臋 jaki艣 urodzi )
    |8. Czy cierpisz na: dysleksj臋/dysgrafi臋 Nie
    |9. Dlaczego to w艂a艣nie Ty zas艂ugujesz na t膮 rang臋 Ju偶 kiedy艣 by艂em w zespole, aczkolwiek mam teraz wi臋cej czasu i my艣l臋 偶e si臋 przydam.

• @Seba191995

Aplikacje nale偶y wysy艂a膰 do mnie ze swojego konta zarejestrowanego w profilu na OSM na adres: PL.support@onlinesoccermanager.com z dopiskiem: Rekrutacja na stanowisko Moderator Forum/wiosna 2020. W aplikacji koniecznie prosz臋 poda膰 sw贸j nick z gry.

• Polish Users

@Rusewicz oki, sorki nie przeczyta艂em.

• Community Manager

Dzi臋kuj臋 wszystkim za zg艂oszenia kandydatur. Mamy kilku mocnych kandydatur i tylko jedno miejsce na teraz, i jedno w rezerwie na p贸藕niej. Prawdziwy b贸l g艂owy. Postaramy si臋 wybra膰 tak, 偶eby jak najwi臋cej wnie艣膰 dla naszej polskiej spo艂eczno艣ci na forum 馃憣.

• Community Manager

To by艂a mocna konkurencja, ale wyboru dokonali艣my jednog艂o艣nie:
    @Dino-Ligenza zosta艂 wybrany jednog艂o艣nie nowym Moderatorem Forum. My艣l臋, 偶e wniesie 艣wie偶e pomys艂y dla naszej polskiej spo艂eczno艣ci 馃憣
    Rezerwowym Moderatorem Forum wybrali艣my r贸wnie偶 jednog艂o艣nie: @Seba191995 馃憣
    Gratulujemy!
    Pozosta艂ym kandydatom dzi臋kujemy i zapraszamy ponownie w przysz艂o艣ci. 馃憦

• Polish Moderator

• Polish Users

Gratuluj臋 @Seba191995 Dzi臋kuj臋 za szanse. Postaram si臋, jak najlepiej j膮 wykorzysta膰.