• English Users

Salut! Nu am mai jucat de foarte mult timp! Imi poate spune si mie cineva amănunțit ce este aceasta cupa? Adica am inteles ca daca termini in primele 4 te califici, dar apoi? Urmeaza campionat? E la fel ca toate campionatele cu campionat si cupa si transferuri sau cum e? Cu cine joci? Cate echipe? Sunt si ceilalti 3 din liga ta cu tine mai departe sau va directioneaza pe toti random? Daca castigi acea liga sau ce o fi iti apare in palmares la final la cariera ca si celelalte ligi? Ce obiectiv ai? Si trebuie neaparat jucata sau poti sa alegi daca doresti sau nu? Eu am tot cautat dar nu am gasit pe nici unde nimic de ea.

• Romanian Moderator

Salut!
    Pentru a juca in Cupa Invingatorilor, trebuie sa termini in primele 4 campionate puternice, gen Anglia, Spania, Franta, Italia, Germania, Turcia, etc. Odata ce termini in primele 4, automat ai invitatie pentru aceasta Cupa.
    Daca doresti sa o accepti vei fi directionat catre o liga random unde se afla doar manageri care si ei au reusit aceasta performanta. In aceasta cupa, continui cu echipa cu care ai avut succes in sezonul precedent, ramanand echipa si jucatorii la valoarea din ultimul sezon, la fel si echipele adverse. In aceasta liga poti gasi echipe duplicate.

• Romanian Moderator

Subiect mutat de la Discutii la Suport

• Romanian Moderator

Nu a mai revenit cu noi informatii pe acest subict....topic inchis