• English Users

  Merhaba iyi günler dilerim bir sorun bildirdim ama hiç yardımcı olmadınız menejer sayfa 1 de lig biri yeni lige başladım ama bitirdiğim ligdeki menejer puanim hala hesabıma eklenmemis bir göz atın lütfen ya lig kupası ve normal kupayı kazandım onlar gözüküyor ama menejer puanımda bir değişme yok eyer o menejer puanı yuklenmezse oyunu silmek zorunda kalacam çünkü heves falan kalmadı ve sizin dünkü soruma verdiğiniz cevapa bakın

  Liginiz biter birmez puanlarınız profilinizde gözükmüyorsa endişelenmeyin. Son 24 saat içinde bitirdiğiniz liglerin puanları 04:00 UTC saatinden önce profilinize yansımaz.

  Günler geçti siz 4 saat'den bahsediyorsunuz 9.300 menejer puanı az birşey değil

 • Turkish Moderator

  @Serdar1907ask Merhaba, bazen menajer puanlarının profilinize yansımasıyla ilgili aksaklıklar olabiliyor fakat endişelenmenize gerek yok. Hak etmiş olduğunuz puanları alamamanız gibi bir durumda söz konusu değil. Sorununuzu iletiyorum, tekrardan konuyla ilgili başlık açmanıza gerek yok sorun çözülene kadar burayı açık bırakacağım.

 • English Users

  @RevengeisComing öncelikle teşekkür ederim ilginiz için sert konuşduysam özür dilerim kendimi kaybettim umarım dediğiniz gibi hakkım olanı alırım iyi çalışmalar dilerim iyiki varsınız

 • Turkish Moderator

  @Serdar1907ask Puanlarınız eklendi, bazen aksaklık nedeniyle slotunuz boşaldıktan sonra 24 saat içerisinde yüklenebiliyor.

  İyi oyunlar.