• Turkish Users

  https://forum.onlinesoccermanager.com/topic/59348/transferler?_=1608342211753 bu forumu açtım ve her bunu yazana verdiğiniz cevabın aynısını resmen kopyala yapıştır yapıp konuyu kitlemişsiniz ligimde belirli takımlar her yaştan her güçten oyuncuyu rahatça satabiliyorlar her gün 3-4 oyuncuları satılıyor ve belirli takımlar genç oyuncuda satışa koysalar günde 1 tane satılıyor bu transfer similasyonunda sıkıntı olduğunu göstermekte. Her gün satış yapılmak zorunda değil diyorsunuz fakat ligdeki belirli 3-4 takım her gün en az 3 oyuncu satıyor bu yazdıklarımada isterseniz cevap vermeyin geçen yazdığım foruma verdiğiniz cevabı tekrar kopyala yapıştır yapmayın sadece transfer similasyonunuzu iyileştirmenizi tavsiye ediyorum oyununuzu oynayan çoğu kişinin şikayeti bu sorun.

 • Turkish Users

  @jenneser verilmesi gereken cevap oydu ve öğleden sonrada oyuncu satılabiliyor ama bu Serverden Servere değişir kolay satabilmek için bence en kötü oyuncularını satılığa koy ve düşük değere koyabilirsiniz ve her zaman en az transfer listesinde 4 oyuncu bulundurmaya çalış ve çok dolu liglerde bulunursan çok menajer bir sürü satılık oyuncu gene işin zorlaşabilir bu kopyala yapıştır değil ve transfer işleri sabır ve şans gerektirir
  İyi oyunlar dilerim

 • Turkish Moderator

  @jenneser Merhaba, yazılanları tam olarak okumadınız sanırım. Transfer simülasyonlarında şans faktörü büyük bir etkendir. Bu konuda başlık açmanız herhangi bir değişikliğe neden olmayacağı gibi ısrar etmeniz durumunda forum kuralları gereği ceza alabilirsiniz.

  İyi oyunlar.