• Hungarian Users

Indítottam egy ligát, de nem akarom privátra tenni, mert nincsenek barátaim, jöhet bárki. Gyűlölöm az edzőtábort, és csakis azért indítottam ligát, hogy tudjak egy olyan szezont játszani, ahol nem csalnak az ellenfelek, de ha kiveszem az edzőtábort akkor privátra állítja vissza. Ha most fizetek egy liga indításért, akkor hagy állítsam már be úgy ahogy szeretném! Kérjen akkor plusz zsetont, de ne nyúljon már bele a beállításokba! Most így teljesen fölöslegesen indítottam egy ligát, mert egyedül leszek benne.

• Hungarian Users

@boros-zoli Nem értem mi történt. privátra állítottam, mégis van rajtam kívül már 4 menedzser. Miért nem maradt meg a beállítás? Most megint beállítottam, de ha visszamegyek a központba akkor újra visszaáll. Meg kell vennem a következő szezont, hogy a beállításaim megmaradjanak?

• Community Manager

Ez már a 3.0 indulása így van, ha kikapcsolod a tábort vagy a zárt ajtós edzést, akkor automatikusan zárt lesz a liga, a játék ezzel próbál rávenni arra, hogy ne használd ezt az opciót. Melyik ligádról van egyébként szó?

• Hungarian Users

@scottibrahim Magyar bajnokság. Hungary a liga név. Zalaegerszeg a csapatom. Ha a következő szezont kifizetem, akkor megmaradnak a beállítások?

• Community Manager

A liga jelenleg zárt és a táborok is bent maradtak, szóval nem értem, hogy mit állítottál be... A következő szezont már beállíthatod tábor nélkül (ha folytatni szeretnéd), de győződj meg róla, hogy valóban elmentetted a beállításokat és később már ne módosíts ezeken.