Hile ile takım güçlenmiş.

 • English Users

  Şampiyonlar kupası elemelinde iki iranlı hesap aralarında şike yapmışlar. Machester city dortmunddan 3-4 oyuncu alıp 3-4 oyuncu satmış. Satarken full fiyat, alırken en düşük. Ayrıca dortmund çeyrek finalde manchester ile eşleşmiş. Aldığı oyuncuları da oynatmamış. En düşük oyuncuları ters mevkide oynatmış. Kaleciler forvet orta saha kaleci oynamış. İki maçı da manchester 9-0 almış. Şikayet ettim. Muhtemelen hesapları kapanacak. Ama adamın hile ile kurduğu takım yarı finalde beni elersene olacak. Yaptığı tüm transferler iptal edilmeli. Adam çıksa da bot devam edecek.


 • @asdfgh_1712_01 Merhaba,

  Hile yaptığını düşündüğünüz menajerin profiline girip hileciyi rapor et kısmını kullanarak şikayette bulunabilirsiniz. Hile raporunu oluşturup gönderdikten sonra oyunda kayıtlı mail adresinize gelecek olan hile raporu aktivasyon mailini onaylamayı unutmayınız. Forumlardan hile bildiriminde bulunmak yasaktır.

  Bu arada dediğiniz gibi bir takım silme işlemi olmaz. eğer sonuçlanır oyundan yasaklanırlarsa zaten bot kendi taktik uygulayacaktır. Sende ona göre taktik uygulayarak yenmeye çalışmalısın.
  iyi oyunlar.

 • Turkish Moderator

  @saidkayaa Cevap için teşekkürler. 👍

  İyi oyunlar.