Transfer listesine düşük fiyattan koyulan oyuncu


 • merhabalar, oynamakta olduğum 101408185 numaralı şampiyonlar kupasında dün transfer elenen bir menajer transfer listesine ederinden ucuz fiyata oyuncularını koymuş.
  mevcut param koyduğu oyunculara yettiği için ve ihtiyacım olan mevkilerden oyuncular koyduğu için aralarından birini kadroma kattım ancak kadroya ekledikten sonra oyuncunun ederinden az fiyatta olduğunu farkettim.
  merak ettiğim konu şu:
  transfer listesinden alınan oyuncular için hile raporu gönderilmiyor. gönderilmeye çalışıldığı zaman "bu menajer liginizden hiçbir menajer ile anlaşarak transfer yapmadı." şeklinde bir uyarı geliyor. bu uyarı gelince anlaşmalı transfer hilesi olmadığını oyuncunun transfer listesinden alındığını anlayabiliyoruz. ve benim durumuma bu açıdan baktığımızda sorun oluşmuyor. ancak dün grup aşaması bitmeden şüphelendiğim bir menajeri raporlamak istediğimde "liginizden zaten bir rapor geldi ve liginizi incelemeye aldık." uyarısıyla karşılaşmıştım.
  ligin incelendiği süreçte benim durumum transfer hilesi olarak anlaşılabilir mi? bunu merak ediyorum.

  alıma şüpheler düşer düşmez gerekli ekran görüntülerini almıştım ve gerekli olduğunda bunları kullanacağım.
  Ancak yine de sormadan rahat edemeyeceğim için konuyu açma gereği hissettim.

  yanıtlarınız için şimdiden teşekkür ederim.


 • @frk038 lig numarası 101308185 olacak yanlışlık için kusura bakmayın.

 • Turkish Moderator

  @frk038 Merhaba, öncelikle ''transfer listesinden alınan oyuncular için hile raporu gönderilmiyor. gönderilmeye çalışıldığı zaman "bu menajer liginizden hiçbir menajer ile anlaşarak transfer yapmadı." şeklinde bir uyarı geliyor. '' böyle bir şey yok. Bu uyarıyı almanızın sebebi oyuncuların transfer listesinden alınması değildir. İkinci olarak liginizde bir rapor gönderildiyse ortalama 72 saat içerisinde incelenecektir ve rapor sonuçlandığında siz rapor göndermeyi deneyebilirsiniz, neyin hile kategorisine girip girmediğini osm kurallarını okuyarak anlayabilirsiniz ve buna göre hareket edebilirsiniz.

  İyi oyunlar.