• Turkish Users

  Arkadaşlar selam oyundaki birkaç saçmalıktan bahsedeceğim. Çok çok iyi forvetleri niz olsa dahi örneğin güçleri 103-104 gibi hemen hemen her ligde 36 yaşındaki 93 güçlü Ronaldo hep gol kralı 105 110 güçlü forvetler dahi ronaldo'ya yaklaşmakta zorlanıyor. Bunun gibi birkaç tane örnek var bu saçmalığın bir an önce son bulması gerekiyor.

  İki olarak yıllardır değişmeyen rezalet kaşif düzeni. Birçok arkadaş kaşif de sorun olmadığını aradığınız kriterlerde bir oyuncu bulamadığı için random oyuncu getirdiğini söylüyor. Halbuki yaşı genç gücü ise 85 yapıp sadece 2 tane filtre koymama rağmen bu şekilde onlarca oyuncuda olmasına rağmen 28 30 yaşında saçma sapan oyuncular getiriyor. Sadece İngiltere ve genç filtrelemesi yapıyorum Fransa'dan oyuncu getiriyor. Kaşif de sorun yok diyen arkadaşlar �ngiltere Ligi'nde 24 yaştan daha genç herhangi bir oyuncu yok mu???

 • Turkish Moderator

  @merdemre Merhaba, OSM de oyuncuların isminden ziyade gücü ön plandadır fakat bu her zaman güçlü oyuncuların güçsüz oyunculardan daha çok gol atacağı manasına gelmez. ( Gerçekte olduğu gibi )

  Kaşif konusunda size tavsiyem aradığınız oyuncu grubuna ait bütün kriterleri girmeniz. Sadece 2 kriter girerseniz diğer kriterler rastgele belirleneceği için aradığınız oyuncuları bulamamanız ve kaşifin aradığınız kriterlere bağlı olarak en yakın değerdeki oyuncuları getirmesi normal.

  İyi oyunlar.