Az oyuncu gelişimi hatası

 • Turkish Users

  Bir oyuncuyu aynı gün boyunca sürekli geliştirmeye çalıştığınız zaman gelişme yükselişi yavaşlayabiliyor. Fakat bu sorun benim diğer oyuncularımı da etkiledi. Normalde antremanda olan oyuncularım seviye atlayacaklarken bir hatadan dolayı gelişimleri düştü. Yani antreman sonunda seviye atlamak yerine %100e ulaşamadılar.

  Bir başka 66 gücündeki sağ bek oyuncumu antremana koyarsam eğer %100e ulaşabileceği gözükürken şuan seviye atlayamayacak kadar gelişim gösterebiliyor. Bunu antremana girmeden önce kontrol ettiğim için söyleyebiliyorum. Fakat bu hatadan sonra bütün oyuncularımın antreman gelişimi düştü.

  Artık daha az gelişim gösteriyor bütün oyuncularım. Lütfen bu hata konusunda yardımcı olun. Umarım anlatabilmişimdir derdimi.

 • Turkish Moderator

  @sirr-aykutkocaman Merhaba,

  Aynı maç günü içerisinde antrenmana koymadığınız oyuncuların gelişim oranı azalmaz hafta sonu etkinliği bittiği için tüm oyuncularınızın gelişim oranının azalması normal. Sizinde söylediğiniz gibi bir oyuncuya aynı maç günü içerisinde ne kadar antrenman yaptırırsanız gelişim oranı azalır fakat bir sonraki maç günü düzelir. Oyuncularınızın daha fazla gelişmesi için stadyumunuzdaki antrenman bölümünü genişletebilirsiniz.

  Yine de bir hata olduğunu düşünüyorsanız ekran görüntüsünü kırpmadan tr.support@onlinesoccermanager.com adresine mail atabilirsiniz.

  İyi oyunlar.