• Hungarian Users

Jól működnek az értesítések. Figyelmeztetett a játék, hogy legyek óvatos, mert az ellenfelem edzőtáborba ment! Abban a pillanatban beléptem, és láttam, hogy már vége a fordulónak! Még időben szólt. 👎 Annyiszor kértem már, hogy töröljék el az edzőtábort, mert csalásnak minősül! Csak az amatőrök használnak edzőtábort. Nem tudsz edzőtábor nélkül nyerni, akkor nyomorék vagy, nem neked való ez a játék.

• Hungarian Users

@xxxstars 48 tokenem ment el, mert a játékosmegfigyelő nyomorék! Hihetetlen hogy az egész szerveren nincs Belga 85+-os játékos! Se támadó, se védő, se középpályás? Hoz nekem Franciát, Németet meg mittudomén milyet! Megérteném, ha elfelejtettem volna a nemzetiséget beállítani, de nem így történt! (Nem találtam megfelelő játékost, ezért féláron végeztem a feladatot, a tokened fele visszautalásra kerül, ha nem igazolsz a hozottakból!) Marha érdekes, hogy mindig az hiányzik az átigazolási listáról amire szükségem van, mintha szándékosan hátráltatna a játék! Ha CM-re van szükségem, akkor szinte csak CDM meg CAM van. Ha CAM hiányzik, akkor tele van CM-el de CAM nincs! A szélső védőkről nem is beszélve! Van, hogy egész szezon alatt nem kerül RB az átigazolási listára!

• Hungarian Users

@xxxstars Nem kell a posztok bűvöletében élni.Bár jól mutat a csapat,ha mindenki kizöldül de nincs számottevő jelentősége.Belga és nincs 85-ös? Hát szerintem de Bruyne az.Tielemans alapból nem,de közel van hozzá.Meg ha esetleg más csapat már leigazolta,akkor neked már nem tudja elhozni a scout.Ha nemzetiséget akarsz gyűjteni,ezeket érdemes brazil,angol,spanyol,holland,portugál,olasz,francia.Ezek között bőven találsz 85 felettit (fiatalt is),valamint 80-85 közötti jól fejleszthető fiatalt.Azt meg szerintem te sem gondoltad komolyan,hogy az OSM bármelyik servere rád lenne szállva...😆 😆 😬 😬

• Hungarian Users

@xxxstars de itt vannak a 85+os belgák
    Screenshot_1.png

• Hungarian Users

@star-wars-67 Ezekből csak Hazardot, meg De Bruynet tudta volna hozni, mert a többi a csapatom tagja volt. De nem volt meg a 6 belga játékos, ezért a játékosmegfigyelőt használtam. Persze, mikor nem hozott senkit, később már volt az átigazolási listán 1