Kaşif

• Oyuna uzun zaman sonra tekrar başladım pek çok değişiklik gelmiş. Kaşif konusunda bir husus aklıma takıldı.

Kaşif bana 3 adet savunma oyuncusu getirdi. Bende bunların içinden 1 tanesini aldım ancak diğer 2 oyuncu için 6 saatlik bir geri sayım başladı. Bu geri sayım sonucunda eskiden olduğu gibi oyuncular ligin genel transfer listesine mi düşecek. Yoksa geldikleri yere geri mi dönecekler ? Tekrar kaşif yollayarak bu oyuncuları ihtiyacım olduğunda tekrar getirmem mümkün mü ?

Teşekkürler

• Turkish Moderator

@By-MeLoo Almadığınız oyuncular kaşif ile geri gider, listeye düşmez :thumbsup: Tekrar göndererek kaşifi oyuncu alabilirsiniz ama aynı oyuncular gelmeyebilir ve sizden önce başkaları da kaşif yollayıp almış olabilir, bunları göz önüne bulundurabilirsiniz.

• Community Manager

@By-MeLoo

@mrtgll33 said in Kaşif:

@By-MeLoo Almadığınız oyuncular kaşif ile geri gider, listeye düşmez :thumbsup: Tekrar göndererek kaşifi oyuncu alabilirsiniz ama aynı oyuncular gelmeyebilir ve sizden önce başkaları da kaşif yollayıp almış olabilir, bunları göz önüne bulundurabilirsiniz.

teşekkürler :thumbsup:

Log in to reply

Looks like your connection to OSM Forum was lost, please wait while we try to reconnect.