MAC SAATLERI HK.

• Merhaba osm halkı.Biz iş arkadaşları ile beraber oluşturduğumuz ligde oynamaktayız.Ancak mac saatlerı gece 2 de gercekleşiyor.Maç saatini etkileyen faktörler nelerdir.Lig mi server mı ? Sabah 9 akşam 6 arası maçların oynandığı bir lig varmıdır varsa hangi lig ?

• Burda anlattım başlamamış lig bulmak biraz zor konusunu da açtım gamebasics e iletilecek yanıtını aldık

• sabah 9 akşam 6 oynanan arası herhangi bir lig yok genelde akşam 9 gibi başlar gece 4 gibi bitiyor şahsen benim bir ligim 21.30 civarları oynarken bir diğer ligim gece 4 de oynanıyor bu durum tamamen server ile alakalı @Guerlain1903 arkadaşımızın paylaşmış olduğu videoyu seyrederek bu durumu çözebilirsin.

• kendin açtığın ligde biraz daha erken oynanıyor maçlar.ben birkaç defa tanık oldum

• @resulcakir tamamen tesadüf videoyu izlersen en sonda simülasyon durumu var ordan bakabilirsin

• Turkish Moderator

Maçların geç oynanmasından dolayı üzgünüz. Ne yazık ki serverlardaki yoğunluk maçların geç oynanmasına sebep olabiliyor. Bir sonraki maçın için geri sayım yapan sayaç sıfırlandığında maçın oynanmaya başlar ve sonuçlaması bir kaç saat sürebilir.

Log in to reply

Looks like your connection to OSM Forum was lost, please wait while we try to reconnect.