• Turkish Users

    Arkadaşlar defalarca soruldu defalarca geçiştirildi. Menajer puanını sistem neye göre hesaplıyor bir tablo yok mu bir kat sayı yok mu neyi nasıl oynuyoruz neye göre değerlendiriliyoruz bilmek hakkımız.


  • @Kissofh3ll1903

    Bir galibiyet bir beraberliktan daha değerliyken kaybettiğiniz bir maçtan sonra menajer puanı kazanamazsınız. Sizin takımınızın hedefiyle rakibinizin hedefi de hesaplamaya dahil edilir, daha güçlü takımları yendiğiniz zaman daha fazla menajer puanı alırsınız. Oynanan maç bir Kupa maçı olduğu zaman ek bir puan daha alırsınız - atladığınız her tur daha fazla ek puan getirir. Eğer karşılaştığınız takımın başında aktif bir menajer varsa daha da fazla puan kazanırsınız; sadece son üç gün içerisinde oyuna giren kişiler aktif sayılırlar. Menajer 50'den fazla maç yaptıysa da daha fazla menajer puanı kazanır, genellikle maç tecrübesi olarak bilinir. Hedefinize ulaştığınız zaman, hedefinizi geçtiğiniz zaman, şampiyon olduğunuz zaman ve takımınızı bütün bir sezon boyunca yönettiğiniz zaman da değişik sezon sonu bonuslarıyla ödüllendirilirsiniz.

    Menajer Puanları oyun motoru tarafından özel olarak hesaplanmaktadır.Bir galibiyete şu kadar puan bir kupaya şu kadar puan gibi bir sayı verebilmemiz mümkün değildir.