Belefutottam egy csalóba

• Üdv! Sikerült belefutnom egy csalóba aki játékost ad el a legmagasabb összegért egy csapatnak majd ugyanonnan vesz egy jobb játékost minimális pénzért. Persze a lehető legpofátlanabb módon szóval elég egyértelmű a csalás. Valószínűleg egy ember kezeli a felhasználói fiókokat. A kérdésem annyi lenne, hogy ki kezeli a csalásokat mert én jelentettem is a dolgot de magyar nyelven. Esetleg tegyem ezt meg angolul is? Várható ilyen esetekben szankció? Bocsánat ha már ez valahová le van írva... én nem találtam. :( Előre is köszi.

• Ja a másik pedig az, hogy a csalás jelentésekor azt az automata üzit kaptam, hogy kaptam egy levelet amiben meg kell erősíteni a bejelentést... nem kaptam semmilyen levelet. :(

• Community Manager

Nincs ezzel gond, jöhet magyarul a jelentés, úgyis én nézem meg. Ha hazaértem, otthon elbírálom... és igen, ha sikerül megállapítani a csalást, akkor általában fióklezárás a vége.

• Community Manager

Nézd meg a spam mappát, 15-20 perc kell, amíg megkapod az e-mailt.

• @scottibrahim Köszi, meg is találtam és aktiváltam. :) Sajnos ahogy én látom tele van ciril betűs felhasználónevekkel és igen érdekes egymás közti igazolásaik vannak. Ilyenkor a többit is átnézed vagy csak a bejelentésre koncentrálsz? :)

• Community Manager

Ez attól függ, hogy mit találok elsőre, de majd alaposan megnézem.

• @scottibrahim Köszönöm! :) Persze nem akarok én sem vádaskodni de hát annyira pofátlanul átlátszó. Mindenesetre köszi a segítséget. :) Szép estét!

Log in to reply

Looks like your connection to OSM Forum was lost, please wait while we try to reconnect.