Pro Team International

• Senior Staff

A témát Guti82 kérésére hoztam létre, így lesz egy mindenki számára hozzáférhető topic az egyesületről.

• @scottibrahim köszi Scott !Várunk minden érdekes,értelmes..esetleg értelmetlen kommunikét..:)

• Üdv Minden idelatógatónak!

Azért hoztam(hozzattam) létre ezt a topicot, hogy akik nem tartoznak az egyesületünkhöz ők is hozzánkszólhassanak a fórumon keresztűl. Ez amolyan űzenőfalat is helyettesítő.
    Itt tudtok jelenkezni a következő egyesületi ligainkra vagy akár az egyesületünkbe, de bármilyen más témában is szívesen vesszük a hozzászólásokat.

Üdv, Guti82.

Ui.: Köszönjük a lehetőséget scott!

• Ma este rajtol a 22. egyesuleti ligank, ha van erdeklodo ra akkor lehet jelentkezni itt vagy levelben nalam(Guti82)! (egyenlore 1-2 +menedzserrel szamolnek). Olaszorszag lesz (seria A), nincs elore csapatfoglalas, edzotabor ki lesz kapcsolva, ezen kivul mindent lehet! En leszek a moderator.

• @Guti82 a főnök kifelejtette,hogy a gyorsítások is ki lesznek iktatva ! Ha valakinek esetleg motiváló tényező,a cél Gutit sokszor megverni hogy ne sikerüljön neki a mesterhármas..rendes vagyok Tivadar?..:)

• a liga el, telt hazat remelek! koszi a tamogatast, be is vallaltam a romat :D

• Tisztelt sporttársak ! Mivel 3 nap múlva kezdetét veszi az újabb küzdelem,így időben fel szeretném hívni a figyelmeteket egy fontos dologra.Mégpedig a leadós taktika alkalmazására.Ezt a nehezen elsajátítható és különleges variációt elsősorban és csak az ATALANTA csapata ellen vessétek be.A jelszó-segítsük a gyengét,gyámoltalant. Ígérem,semmilyen retorzióval nem jár.Tehát egy mindenkiért,mindenki az ATALANTÁ-ért.köszi

• Senior Staff

Én hülye meg komolyan vettem, és meg is néztem, hogy ki ellen kell leadni a meccset... :expressionless:

• @scottibrahim Nagyon helyesen tetted,s remélem bevésődött hogy ATALANTA-leadós !..:angel:

• Leados mi? :)

Erdekes lesz a liga az mar biztos! Meg ket hely van, remelhetoleg hamarosan megtelik a liga...

• 1 hely maradt, ha valakit erdekel jelezze itt vagy nekem privatban es kuldok meghivot! (meg 1,5 nap elokeszuleti hatra van)

• Telt haz!!! :)

• szep rajt feri! :) en csak az egy pontert mentem idegenbe.... :D

• @Guti82 said in Pro Team International:

szep rajt feri! :) en csak az egy pontert mentem idegenbe.... :D

Részemröl csak puszta véletlen, de fel is vagyok háborodva, hogy nyerni tudtál! :) Probáj meg legközelebb tényleg az 1 pontra koncentrálni! :)

• @steeltarget ugy latom bevonzottad az 1 pontot :D

Log in to reply

Looks like your connection to OSM Forum was lost, please wait while we try to reconnect.