Pro Team International

• Senior Staff

A témát Guti82 kérésére hoztam létre, így lesz egy mindenki számára hozzáférhető topic az egyesületről.

• @scottibrahim köszi Scott !Várunk minden érdekes,értelmes..esetleg értelmetlen kommunikét..:)

• Üdv Minden idelatógatónak!

Azért hoztam(hozzattam) létre ezt a topicot, hogy akik nem tartoznak az egyesületünkhöz ők is hozzánkszólhassanak a fórumon keresztűl. Ez amolyan űzenőfalat is helyettesítő.
    Itt tudtok jelenkezni a következő egyesületi ligainkra vagy akár az egyesületünkbe, de bármilyen más témában is szívesen vesszük a hozzászólásokat.

Üdv, Guti82.

Ui.: Köszönjük a lehetőséget scott!

• Ma este rajtol a 22. egyesuleti ligank, ha van erdeklodo ra akkor lehet jelentkezni itt vagy levelben nalam(Guti82)! (egyenlore 1-2 +menedzserrel szamolnek). Olaszorszag lesz (seria A), nincs elore csapatfoglalas, edzotabor ki lesz kapcsolva, ezen kivul mindent lehet! En leszek a moderator.

• @Guti82 a főnök kifelejtette,hogy a gyorsítások is ki lesznek iktatva ! Ha valakinek esetleg motiváló tényező,a cél Gutit sokszor megverni hogy ne sikerüljön neki a mesterhármas..rendes vagyok Tivadar?..:)

• a liga el, telt hazat remelek! koszi a tamogatast, be is vallaltam a romat :D

• Tisztelt sporttársak ! Mivel 3 nap múlva kezdetét veszi az újabb küzdelem,így időben fel szeretném hívni a figyelmeteket egy fontos dologra.Mégpedig a leadós taktika alkalmazására.Ezt a nehezen elsajátítható és különleges variációt elsősorban és csak az ATALANTA csapata ellen vessétek be.A jelszó-segítsük a gyengét,gyámoltalant. Ígérem,semmilyen retorzióval nem jár.Tehát egy mindenkiért,mindenki az ATALANTÁ-ért.köszi

• Senior Staff

Én hülye meg komolyan vettem, és meg is néztem, hogy ki ellen kell leadni a meccset... :expressionless:

• @scottibrahim Nagyon helyesen tetted,s remélem bevésődött hogy ATALANTA-leadós !..:angel:

• Leados mi? :)

Erdekes lesz a liga az mar biztos! Meg ket hely van, remelhetoleg hamarosan megtelik a liga...

• 1 hely maradt, ha valakit erdekel jelezze itt vagy nekem privatban es kuldok meghivot! (meg 1,5 nap elokeszuleti hatra van)

• Telt haz!!! :)

• szep rajt feri! :) en csak az egy pontert mentem idegenbe.... :D

• @Guti82 said in Pro Team International:

szep rajt feri! :) en csak az egy pontert mentem idegenbe.... :D

Részemröl csak puszta véletlen, de fel is vagyok háborodva, hogy nyerni tudtál! :) Probáj meg legközelebb tényleg az 1 pontra koncentrálni! :)

• @steeltarget ugy latom bevonzottad az 1 pontot :D

• Senior Staff

Furcsa egy liga lesz ez és ahogy elnézem, egyesületen belül is nagyok a különbségek.

• @scottibrahim azon vagyunk hogy kiegyenlítsük--bár szolid reményekkel !..hahaha..de kard ki kard küzdelem lesz a végsőkig,bárki az ellenfél--s ne felejtsd a leadóst az ATALANTA ellen !

• Azèrt szerintem nem lesz most egy átlagos liga. Kb mindig ua a 4 menedzser szokott az èlen vègezni, ezèrt is kellett egy kicsit feldobni. Van olyan aki pl egyáltalán nem igazol, vele nem tudunk mit tenni, van akinek meg tènyleg csak játèk, napi 1x ránèz (de aktív leagalább).
    A fanatikusokat meg nem kell ecsetelni, bár most èn sem vagyok nagyon aktív(már kèt ajánlatot is elszalasztottam). :)
    Volt már olyan is, hogy nem volt átigazolás, ua volt a vège...most mondom nagyon izgalmas lesz szerintem (főleg ha gamsza is belejön) :)
    Meeeg fantáziát vissza!!!! :)

• ebben a forduloban volt par meglepetes!

• @Guti82 én igazolnék,de 2 napja nem vittek el egy szerencsétlent sem..

Log in to reply

Looks like your connection to OSM Forum was lost, please wait while we try to reconnect.