Kaşif istediğim oyuncuyu bulmuyor . • Kaşif arkadaşa 90+ forvet istiyorum diyorum bana 72 82 82 adam getiriyor . Nasıl oluyor bu anlamak mümkün değil . 18 saat bekliyorum 72 oyuncu bulmak nedir ? Bunu sebebini bilem varmı ? • @Allperr Kaşif gönderdiğiniz an ekran görüntüsü alıp ve kaşif geldikten sonra getirdiği oyuncuları ekran görüntüsü alıp bildirebilirmisiniz. • Telefondayımda ss atmak için foto resmine basıyorum ![alt text](image url) felan yazıyor . İphone kullanıyorum ss aldım fotoyu atamıyorum .
  Şimdi tekrar kaşif yollasam 18 saatte geliyor kaşifi gönderirken ss alırım ama gelen oyuncular için o kadar bekleyemem . Ama gelen oyuncuları atim şu an duruyor • @Allperr Gelen oyuncuları şuan atmanız birşey ifade etmiyor maalesef. Çünkü gönderirken ne gönderdiğinize dair ss gerekmektedir. İphone cihazından girerken en sağda bulunan ikona tıklarsanız "Görsel Yükle" ikonudur. Önünze seçenekler gelecektir. Burada Fotoğraf arşivi derseniz galeri açılacaktır. SS aldığınız görüntüyü seçip atabilirsiniz, bu şekilde attığınız kaşif ve gelen kaşifi beraber görebiliriz. Bir hata raporu sunmak için ekran görüntüleri gerekmektedir. • buyur kardeşim . Senin dediğin yöntemle atamadım . Baska yöntemle yapabildim biraz zamanımı aldı ama olsun .
  Dediğin gibi kaşiften 90 + arattım 30 taşada kıydım ve çıkan oyunculara bak . En sağdaki 3lü daha önce 90+ arattıklarım . Resimler sırasıyla gidiyor .

  http://hizliresim.com/YDjj86

  http://hizliresim.com/DP88WO

  http://hizliresim.com/m3rrgR

  http://hizliresim.com/EgzzWA

  http://hizliresim.com/j8vvrr • @Allperr 25 yaşından genç +90 gücündeki bütün oyuncuları liginizdeki takımlarda bulunduğu için bu şekilde gelebilir. • Kardeşim başka çözüm yok mu ? Ne forvette 90+ oyuncu buluyor ne orta sahada ne defansta nede kaleci buluyor. 90 + diyince değişik değişik adamşar getiriyor


 • Community Manager

  Merhaba @Allperr

  OSM'de ve elbette gerçek futbolda genç ve kaliteli oyuncu sayısı kısıtlıdır. Eğer liginde OSM'de yer alan 25 yaş altı +90 gücü oyuncuların hepsi varsa bu durumda kaşif eli boş dönmemek adına en yakın güçte müsait olan oyuncuları getirir.

  Bu durumda mağduriyetini azaltmak için transfer listesine güçleri artırılmış(+90, +100) oyuncular düşmektedir. Bu oyuncuları satın alarak kadronu güçlendirebilirsin


Locked