' Hileciyi Rapor Et ' bu kısım kesinlikle çalışmıyor .

 • Turkish Users

  bansmxnd
  hhyhvhh
  dghdxdgg
  asdcgbjkkloo

  tüm bu hesaplar zeezo90901 adlı kullanıcıya aittir. yaptığı transferler ile bile bunu anlayabiliyorsunuz. insan aklıyla dalga geçen bu arkadaşı çok defa şikayet ettim ancak kesinlikle bir sonuç alınamadı.bu konu ile ilgili yardımcı olabilecek biri var mı ?

  işin acınası tarafı şu bu adamın bu hesabı ve diğer tüm hesapları silinse bile ligde kurduğu takımı alın teriyle geçmek imkansız.


 • Merhaba @Robert-Charles-Ryan
  Öncelikle bu tarz konuları forumlar bölümüne taşımak yasaktır. Ceza işlemi uygulanabilir. Hile olduğunu tespit ettiğiniz menajerin profiline girerek Sağ üstte Hileciyi rapor et kısmına tıklayarak gerekli açıklamaları yaparak şikayet etmelisiniz.
  NOT: Şikayet ederken resim vb. tespit edici şeyler göndererek daha kolay tespit edilmesine ve anlaşılmasına kolaylık sağlayabilirsiniz.
  Şikayetinizi gönderdiğiniz zaman 72 saat içinde gözden geçirilecektir..

 • Turkish Users

  özür dilerim destek konusunu görünce buraya yazmam gerekir diye düşündüm. sistemin çalışmadığını düşündüm. bana yardımcı olur musunuz ? ben onu şikayet ettim daha sonra mailime gelen linki tıklayıp aktif ettim şikayetimi ama resim falan nasıl ekleyebilirim bilmiyorum . yardımcı olur musunuz ? daha sonra konuyu siliniz lütfen.


 • @Robert-Charles-Ryan Yeni bir şikayet maili gönderebilirsiniz.


 • @Robert-Charles-Ryan Şikayet ettiğiniz kısımda açıklama bölümüne ekran görüntülerinizin linkini kullanırsanız, resim ile rapor etmiş olursunuz. Bu tarz forum üzerinden hile raporu yasaktır.