• Cześć! Witajcie na Forum grup!

  Celem tego forum jest omówienie spraw ze świata grup: rankingów, bitew, poziomów grup, wydarzeń i wszystkiego, co jest ogólnie powiązane z grupami.
  Tak długo, jak sprawa ma znaczenie dla grup i sprzyja dyskusji, to może być przedmiotem dyskusji na tym forum.

  Aby zachować jakiś porządek i zapewnić, że społecznoci będzie przyświecać zasada szacunku, stworzyliśmy kilka wskazówek.

  Proszę przeczytać WYTYCZNE DLA FORUM i SZCZEGÓLNE WYTYCZNE DLA FORUM GRUP, zanim dodasz post.

  W temacie tym możesz znaleźć wiele różnych postów z rozmaitymi informacjami. Struktura tego działu przedstawia się następująco:
  » Wstęp
  » Wytyczne dla forum
  » Szczególne wytyczne dla Forum grup
  » Battlepedia
  » Ochrona konta
  » Linki


 • WYTYCZNE DLA FORUM

  Proszę przestrzegać zasad forum, które obowiązują na wszystkich forach dla całego OSM:
  ⚠ Wszystkie posty muszą zostać napisane w języku POLSKIM
  ⚠ Niewłaściwy język nie jest tym, czego szukamy na tym forum, w ŻADNYCH okolicznościach
  ⚠ Zastraszanie lub brak szacunku wobec innych menadżerów nie będą tolerowane, wliczając w to obraźliwe uwagi na temat płci, wieku, niepełnosprawności, orientacji seksualnej, przekonań religijnych, pochodzenia, narodowości czy rasy
  ⚠ Floodowanie, spam, podszywanie się pod inne osoby lub tym podobne to działania, które nie są tutaj mile widziane i będą karane natychmiastowym banem na forum. Trollowanie, jeśli jest kontrowersyjne, zapalne, nieistotne i/lub niezwiązane z tematem oraz nosi się z zamiarem prowokowania innych użytkowników czy też zakłócenia normalnej dyskusji na forum, nie jest dozwolone. To samo dotyczy publicznej krytyki (która nie jest konstruktywna) odnośnie pracy i działań moderatorów OSM, członków personelu OSM oraz właścicieli gry.
  ⚠ Prosimy nie promować konkurencyjnych stron internetowych.


 • SZCZEGÓLNE WYTYCZNE DLA FORUM GRUP

  ⚠ Możesz ubiegać się o zwiększenie poziomu Twojej grupy. Jeśli Twoja grupa spełni kryteria, obsługa Forum podniesie jej poziom.
  ⚠ Możesz dyskutować o swojej grupie, o innych grupach, o rankingu grup, o potyczkach towarzyskich, o bitwach turniejowych oraz o wszelkich innych sprawach powiązanych z grupami
  ⚠ Pytania odnośnie grup
  ⚠ Zanim założysz nowy temat, sprawdź forum (poprzez użycie Wyszukiwarki), aby potwierdzić, że żaden podobny temat nie istnieje, w przeciwnym razie Twój ‘nowy’ wątek zostanie zamknięty.
  ⚠ Aby zareklamować swoją grupę lub ligę, powinieneś dodać post w tematach forum Ogólnych dyskusji na temat OSM: Rekrutacja do grupy lub Zapraszam do ligi


 • OCHRONA KONTA

  Jedna kluczowa zasada to: NIGDY nie podawaj swojego hasła komukolwiek.

  Dotarły do nas informacje, że niektóre osoby próbują zdobyć Twoje hasło, podając się za Personel OSM lub pracowników Gamebasics. Pamiętaj - w żadnych okolicznościach Personel OSM lub pracownicy Gamebasics NIGDY nie poproszą Ciebie o podanie Twojego hasła!

  Raczej nigdy nie powinieneś używać swoich danych do zalogowania się do OSM (login i hasło) na żadnych innych stronach niż oficjalne strony OSM. Jeśli jednak zdecydujesz się na taki krok, my zrobimy co w naszej mocy, aby Tobie pomóc, ale będziesz jedyną osobą odpowiedzialną za utratę swojego konta.

  Jeśli kiedykolwiek otrzymasz wiadomość prywatną z prośbą o podanie Twojego hasła, proszę, zgłoś to natychmiast do Personelu OSM. Członków Personelu OSM możesz rozpoznać po ich oficjalnych nazwach, które są ulokowane tuż pod nazwą menadżera na ich profilach lub pod ich avatarami na Forum.