ÖNERİ !!

• Şimdi arkadaşlar bildiğimiz gibi maç sırasında kırmızı kart gördüğümüzde rakip bilgisayar bile olsa bir çoğumuz puan kaybedebiliyoruz. Açıkçası ben 10 kişi kalıp da 3 puan aldığımı hatırlamıyorum varsa belki 1-2 kere. Neyse öneriye gelecek olursak maçtan önce ayarlayabileceğimiz bir ek taktik olsa ve sadece kırmızı kart gördüğümüzde otomatik olarak o ek taktiğe geçilse çok şahane olmaz mı? mesela geçen 433 oynuyorum. defansım kırmızı kart gördü 333 kaldı. adam beni darmadağın etti. O ek taktiği her maç öncesi değiştirebilsek ve sadece kırmızı kart görüldüğünde o kadro yapısına geçilse. hiç yoktan 433 oynuyorsak bir anda savunma sistemine geçer maçı kurtarabiliriz.

• @cassano90 bence mantıklı 3 defans oynayan bir adamın defansı kırmızı yerde 2 kişi kalıcak buda adamın seni yenmesine ekstra olanak
    Ben Olumluyum 👍

• @cassano90 Öneri güzel yalnız baska birşeyler eklenebilir o anda oyuna giremeyen menajer olabilir

• @Sultangazililer1 tabii ki eklentiler olabilir ancak öneriye olumlu ya da olumsuz mesaj atan kimse yok.

• @cassano90 bende mantıklı buldum bu öneriyi

• @cassano90 kesinlikle katılıyorum olumlu. kırmızı yediğimizide ek taktik uygulamasının yanında ek oyuncu değişikliğinin de eklenmesi gerektiği inancındayım.

• @cassano90 olumlu çok güzel fikir helal olsun

• Fikir ve düşünce Maç Deneyimi: Öneriler başlığı adı altında paylaşım yapan @alicatal kardeşimize ait. O orada paylaşmış bende başka bir başlık adı altında paylaştım. Emek hırsızlığı olmasın diye dile getireyim dedim :v:

• GÜNCEL..

• Turkish Moderator

Merhaba @cassano90
    Öneriniz için teşekkür ederiz fakat şuan GameBasics planları arasında bulunmamaktadır. Bu durum için oyun motorunun komple değişmesi gerekmektedir.

Log in to reply

Looks like your connection to OSM Forum was lost, please wait while we try to reconnect.