Oyuncudan Anlamak • Merhaba konuyla ilgili bir soru soruldu mu bilmiyorum açıkçası. Olay şudur, transfer listesinde birçok oyuncu var orta saha özellikli. Fakat bunlardan hangisinin iyi olduğunu nasıl anlayabiliriz? Bu konu hakkında bir bilgi mevcut mudur yoksa tamamen şansa bağlı mıdır? • @erkndag said in Oyuncudan Anlamak:

  Merhaba konuyla ilgili bir soru soruldu mu bilmiyorum açıkçası. Olay şudur, transfer listesinde birçok oyuncu var orta saha özellikli. Fakat bunlardan hangisinin iyi olduğunu nasıl anlayabiliriz? Bu konu hakkında bir bilgi mevcut mudur yoksa tamamen şansa bağlı mıdır?

  Oyuncunun ozelligindenmi bahsediyorsun konuya bir açiklik getirebilirmisin • Merhaba mesela orta saha gücü 70-75 civarı birçok oyuncu var transfer listesinde hangisini almam doğru olur? Birisi Alman diğeri Brezilyalı tanıdık isimler de değiller • @erkndag tanıdık tanımadık oyuncuların hiç bir etkisi yoktur ulkeleri herneolursa olsun oyuncunun ozellikleri onemlidir ozellikleri defansif istersen defans ozelligi digerlerine gore yuksek olanı alabilrsin ofansif istersen forvet ozelligi cok olanı alabilirsin standart istersen aynı ozeellikte oluyorlar • Anladım hocam çok teşekkür ederim. • @SütlüPizza said in Oyuncudan Anlamak:

  @erkndag tanıdık tanımadık oyuncuların hiç bir etkisi yoktur ulkeleri herneolursa olsun oyuncunun ozellikleri onemlidir ozellikleri defansif istersen defans ozelligi digerlerine gore yuksek olanı alabilrsin ofansif istersen forvet ozelligi cok olanı alabilirsin standart istersen aynı ozeellikte oluyorlar

  👍

  @erkndag Lütfen sorularınız için Destek bölümünü kullanın


Locked
 

Looks like your connection to OSM Forum was lost, please wait while we try to reconnect.