Oyuncu satamıyorum !!!

• Arkadaşlarla ingiltere ligi kurduk, moderatör benim ve man cityi aldım.ilk hazırlık günlerinde 4 oyuncu satabildim ancak şu an ligin 3. haftası ve 5 gündür 1 tane bile oyuncu satamadım.forumu inceledim bütün sorulara şans faktörü cevabı verilmiş ama bu şanstan öte.millet cayır cayır oyuncu satıyor.fiyatları da sona dayamıyorum lütfen yardım edin 5 gün çok uzun bir süre.

• Merhaba @sir-assaidi

Memnun kalmasanızda cevaplarımız aynı olacak maalesef.

Transferler şans faktörüne dayalıdır, ayrıca değeri yüksek oyuncuların satılması ekstra zaman alır; hatta satılmayabilir.

Man City dediğimiz klüp 2-3 futbolcu dışında ortalama oyuncu değeri 20M olan bir takım. Bu takımdan bir oyuncu max fiyattan veya kar amaçlı olarak dahi satılsa 35-50M arasında listeye konuluyor. Bu meblağda oyuncuların satılma olasılığı haliyle daha çok düşer.

Lige başlarken Burnley, Leicester, Stoke ve Watford gibi takımlar tabiki çatır çatır satabilir çünkü 5-15M arasında bir havuzda oluyorlar. Onların sattığı 4 oyuncu sizin sattığınız 1 oyuncuyla eş değer olur çoğu zaman.

Bunlar sadece örnek, başka bir büyük takım aynı günde 3-4 yüksek değerde oyuncu da satabilir. Bunlar tamamen şans ile bağlantılıdır.

Umarım yeterlidir.

İyi oyunlar.

Log in to reply

Looks like your connection to OSM Forum was lost, please wait while we try to reconnect.