Hileciyi yakalatana boss coins hediyesi verilsin


 • Sa dostlar hileci menejerleri bildirip yakalatana boss coins hediyesi verilse mesela oyunun daha güzelleşmesine katkısı olduğu için 😅 Caydırıcı bi önlem olabilir benim oynadığım bir çok ligde hileciyi gören menejerlerin çoğu ligi terk etmekte hilesiz oynayan menejerler istifa ettikten sonrada oyunda zevk kalmıyor nasıl olur mesela hileciyi ilk bildirene 100bc verilse hem caydırıcı bi önlem olur hemde oyun daha adil bi şekilde oynanır fikirleriniz nelerdir??


 • @el-turco-34 Olumlu

 • Turkish Moderator

  @el-turco-34 olumlu ama gerçekleşmesi çok zor.


 • mantıklı ama bu kez de vpn ile ip değiştirerek fake hesaplar açar herkes sonra kendi hesabıyla fake hesabını report ederek coins kasmaya başlar insanlar. yani sıkıntılı bir öneri. aslında güzel olur tabii ama bence olmaması gereken birşey :) :v:


 • @cassano90 said in Hileciyi yakalatana boss coins hediyesi verilsin:

  mantıklı ama bu kez de vpn ile ip değiştirerek fake hesaplar açar herkes sonra kendi hesabıyla fake hesabını report ederek coins kasmaya başlar insanlar. yani sıkıntılı bir öneri. aslında güzel olur tabii ama bence olmaması gereken birşey :) :v:

  Boss Coins hediyesi her ne kadar göze hoş gelsede gerçekleşmesi hem zor hem de hilecilerin para kazanmak için kullanacağı bir yöntem olur.

Log in to reply
 

Looks like your connection to OSM Forum was lost, please wait while we try to reconnect.