• Turkish Users

  Lig averajlara kalmıştı. Bugün iki takım arasında oynanan bu maç sonrası artık deliye döndüm çünkü skor: 1-12 idi.(ilk maçta 7-0) Averajla önüme geçen takım Kapaz. Multiplayer hesaplı oynuyor diğer takımı ise Sebail. Sebail ne hikmetse benim maçta her oyuncu kendi mevkisinde ve kamp atılıyor. Kapaz maçlarında ise kaleci ve defans hattı forvet oyuncuları.
  ( yok ya bu bir şaka olmalı ?)
  Neyse tabii ki ben bugün şikayet ettim, ilk maçta sustum yuttum, bana kamp atıldı sustum yuttum, ama bu üçüncüsü canıma tak etmişti.
  Şikayeti gönderdim, cevabı ise TAM BİR KOMEDİYDİ : Not Guilty: Suspect was vindicated. Hayır okurken cidden bu bir şaka olmalı dedim kapadım maili tekrar açtım şaka değilmiş.

  Ekran görüntüleri herşeyi göstermektedir.
  Birazdan buraya bir mod gelecek lütfen tr.support@onlinesoccermanager.com ile iletişime geçiniz diyecek 🙂
  Sadece gülüyorum, diğer oyuncu arkadaşlara tavsiyem başınıza böyle bir olay gelirse uğraşmayın, bakın bir sonuç çıkmıyor 🙂
  Herkese iyi oyunlar


 • @kblys06 Hile Yaptığını Düşündüğünüz Kişinin Profiline Girerek Şikayet Edebilirsiniz Not:Emaile gelen linki onaylamayı unutmayın 72 saat içinde yönetici arkadaşlar gerekeni yapacaklardır.

 • Turkish Users

  Bu standart cümleyi unutmuşum pardon. Sen ciddi misin hocam ? Şikayet nasıl edilir bilmiyordum teşekkürler 🙂 Yukarıdaki yazılanı okusaydınız eğer şikayet ettiğimi ve şikayetin haksız bulunduğu görülmektedir. Şikayetime gelen cevaba ithafen yazmıştım.
  link text

 • Turkish Users

  This post is deleted!

 • @kblys06 Merhaba,

  Raporunuzda size yetersiz kanıt olarak geri dönüş yapılmış.Bu durumda gerekli kanıtları rapora ekledikten sonra tekrar raporlayın.Şu an yeterli kanıt oluşamamış olabilir.Daha sonra tekrar tekrar raporlayın.Hileci mutlaka açık vercektir.Raporlamaktan başka çareniz bulunmuyor.

  Forumlardan hile bildirimi yapmak yasaktır.