Oyuncu Satışı Saçmalığı

 • Turkish Users

  Merhaba, ben ligimde liderim, şu an 22. maç günü ve ben 15. maç gününden beri sadece 1 oyuncu satabildim oyuna (o da en para etmeyen oyuncum mecburen koydum artık). Şimdi diyeceksiniz ki günler ilerledikçe oyuncu satışı azalıyor ya da zorlaşıyor, tamam mantıklı. Peki bende soruyorum aynı zaman zarfında rakibim 11 oyuncu nasıl satıyor. En azından arada denge olması lazım, ben 3 satarken o 5 satsın eyvallah. Ben bir ton coins harcayacağım takımımı güçlendirmek için adam hiçbir şey yapmayacak sadece oyuncu satışından dolayı takımı benden güçlü olacak. Ya da liderim diye oluyorsa liderlik suç mu? Arada bu kadarlık farkın olması büyük bir SAÇMALIK!!! Lütfen bu konuya bi açıklık getirin...


 • @fuat-yayla Merhaba,

  OSM'de oyuncuların transfer robotu tarafından satın alınma şansı oyuncunun değeri, yaşı, sakatlık durumu, performansı gibi daha bir çok sebebe göre değişebilir.

  Transfer listesine oyuncuyu koyduktan sonra tek yapmanız gereken oyuncunun transfer robotu tarafından alınmasını beklemek. Değeri pahalı olan oyuncuların satışları değeri ucuz olan oyuncuların satışına göre daha geç olabilmektedir. Ve önemlisi şans da büyük bir faktördür.

 • Turkish Users

  Ya verdiğiniz cevabı ya da oyunun mantığını biliyorum, ben daha ucuza koyduğum halde satılmıyor. Sakat olmadığı halde satılmıyor. Genç olduğu halde satılmıyor. Oynattığım halde satılmıyor. Rakibim ise alıyor hiç oynatmadan maks. fiyata koyuyor listeye ve satıyor. Bu saçmalık değil mi? Dediğiniz şeylerle olanlar birbirini tutmuyor. Lütfen bi inceleyin ya da dikkate alın bu durumu. Yani ben satış şansımı artırmak için her şeyi yaptığım halde oyuncu satamıyorum.