coin satın aldım yardım pls


  • öncelikle kesin bilgi vermeyecek olan arkadaşlar boş yorum atmasınlar. neyse, bugün 9.99 euro olan 1125 adet coin satın aldım. ödeme işlemini kredi kartım üzerinden gerçekleştirdim telefonuma gelen onay kodunu girdim coinler hesabıma geçti ancak bir onay e-postası gönderildi dedi ve gelmedi ancak gerçek sıkıntı şu ki banka hesabımda 250 lira vardı ve ödemeyi yaptı mı bilmiyorum şimdi hesapta daha önceden para var mıydı yok muydu hatırlamadığımdan acaba ödeme işlemini epostaya gelen onay mailinden sonra mı ödeme gerçekleşiyor sonradan sıkıntıya düşmeyelim kesin bilgi vererek veya daha önceden alışveriş yapmış arkadaşlarımız ve yöneticiler yardımcı olurlarsa sevinirim.


  • @cassano90 eger sen sonradan ayar ladıysan mailsiz odememi gerçekleştirme diye yoksa hiç bişey yapmadıysan telefon onay kodun ile gerçekleşmiştir odeme ? hesabına coin hala gelmedi ise buyuk ihtimal kesilmemiştir paran .


  • yok coin hesaba geldi de kart hesabımda daha önceden nakit para olup olmadığını hatırlamıyorum bugün 250 lira attım o 250 den hala düşmedi olduğu gibi duruyor önceden hesabımda da para yoktu diye hatırlıyorum ama biri yatırmış olabilir hesabıma bilmiyorum. emin olamadığım için açtım konuyu yoksa coin hesapta ödeme onayını yaptım sadece merak ettiğimden soruyorum acaba mail onayıyla falan mı olur diye de neyse


  • @cassano90 kardesim onceden senin hesabında para vardır cunku nakit olmassa gondermezler sen hatırlamıyorsun


  • @cassano90 Mail yoluyla ulaşırsanız ordan yardımcı olabiliriz. tr.support@osm.coach