Nowe wydarzenie - czas ograniczony: Trenerzy z absolutnego topu!

 • Community Manager

  Ogłaszamy ogólnoświatowy konkurs „Trenerzy z absolutnego topu”! Podczas tego konkursu postaramy się wyłonić Trenera numer 1 na świecie!
  alt text
  Począwszy od poniedziałku od godz. 00:00 czasu uniwersalnego (UTC), czyli od 01:00 czasu środkowoeuropejskiego, aż do czwartku, do godz. 23:59 czasu uniwersalnego (czyli do 00:59 w Polsce), będziemy liczyli wszystkie zakończone treningi, które zrealizujecie. Następnie, po zakończeniu konkursu opublikujemy ranking najlepszych trenerów na świecie. Przewidzieliśmy oczywiście wyjątkowe nagrody: Trener #1 na świecie otrzyma w nagrodę aż 1337 monet Boss Coins! Trenera nr #2 nagrodzimy 777 monetami Boss Coins, zaś Trener #3 otrzyma 321 monet Boss Coins.

  Mamy też nagrody pocieszenia: każdy z menadżerów, który w tym czasie przeprowadzi 150 sesji treningowych, otrzyma 100 monet Boss Coins! A więc zabieramy się do treningów!

  Wskazówka: Twój całkowity wynik będzie oczywiście sumą wyników zanotowanych we wszystkich klubach, które prowadzisz, więc warto zadbać o to, by w tym czasie wykorzystać wszystkie dostępne profile klubowe!


 • @dovco_handf Rozumiem że te 150 sesji treningowych to na 4 w slotach robić?Tylko ja to ogarnąć nie wydając monet na przyspieszacze ?