Transfer Alımı hızlandırması.

 • Turkish Users

  Sayın Arkadaşlar ve yöneticiler,

  Biz 24 kişilik bir ekibiz. Çoğumuz bu oyun sayesinde tanıştık ve düzenli olarak 2 seneden beri oynuyoruz. Lakin hepimiz şundan çok muzdaribiz. Mesela kendi aramızda kura çekip lig kuruyoruz ve bazımıza 1. hedef takım bazımıza 16. hedef takım gidiyor. Amacımız bu oyundan zevk almak ama 16. Newcastle takımıyla hedefi 1 olan Chelsea'nın baş etmesi mümkün olmuyor çoğu zaman. Ancak yeterli düzeyde (Eğer kalifiye oyuncular alınmamışsa ki bu da hiçbir zaman olmayan birşey) transfer yaptığımızda belki beraberlik alabiliyoruz. Bu olay da Newcastle giden arkadaşı oyundan soğutuyor zira aynı şekilde hedefi 1 olan takımın kadrosu açık ara daha iyi olduğu için alttakileri zaten eziyor ve sadece belirli maçları heyecanla takip ediyor. Amacımız burada oyundan zevk almak. Ve bu da ne kadar oyuncu satıp kadromuzu kendimize göre dizayn edersek bize o kadar zevk vermekte. Örneğin, Transfer etkinliği başladığı zaman oyuncular güzel satılıyor. Herkes memnun oluyor. Bunun arttırılması için lütfen çaba gösterelim. Ve elimizden geldiğince destekleyelim arkadaşlar.

 • Community Manager

  @dexteries Merhaba

  Takımınızın hedef 16 olması ve kadro değerinizin düşük olması , hedef 1 gibi olan takımları yenemeyeceğiniz anlamına gelmez. Bu yüzden oyunda çok defansif gibi taktikler mevcut. Bunu kendiniz belirleyeceksiniz.

  Transfer alımı ile ilgili ise tamamen simulasyon şansından ibaret olduğunu , mantıken yüksek değerli olan oyuncuların düşük bütçeli olan takımlara göre daha zor oyuncu satacağını ve bu konuda hedef 1 olarak bahsetmiş olduğunuz takımlar dezavantaj konumuna düşeceğinide hatırlatmak isteriz.

  Taktikler ile detaylı bilgi almak istiyorsanız OSM Taktikleri başlığını kullanabilirsiniz.