Tahmini Yazılımsal Hata


 • Merhabalar ŞİMŞEKLER ekibinin bugün bir savaşında karşılaştığı durum; 8100 sayısının, 3 maçımızın AYNI SAVAŞTA AYNI DAKİKADA kırmızı kart yeme ihtimali ile çarpıldığında bu imkansız denilebilecek bir duruma kadar getiriyor. Bu maçlarda herhangi bir hata olabileceğini düşünüyorum.

  Buna ek olarak, oynanan 5 maçta bir takım kötü gidiyor iken diğer dört takımda iyi gittiği zaman bir an durumlar tepetaklak hal alıyor sürekli kaybeden kişi kazandığında 4 takımdan ortalama 3'ü skor mağduru oluyor. (Bu durum Allogaritmik bir şekilde sürekli tekrar ediyor) Birçok ekibin bu durumla karşılaştığına eminim.
  Herkese iyi oyunlar.
  bağlantı metni bağlantı metni bağlantı metni

 • Turkish Users

  Yetkilileri göreve davet ediyoruz şans falan diyip geçilmesin kesinlikle yazılımsal hata


 • Bir maçta kırmızı yeme ihtimalinin ne olduğunu bilmiyoruz tabi belki 1/10 belki 1/5 ama hangi ihtimaller düşürür hangi ihtimal yükseltir onu çok iyi biliyoruz. Sarı ve turuncuya normal çıkılmasına rağmen buna çıkarılan kırmızılar da çok çok düşük bir ihtimal... bu ihtimalleri bilemeyiz ama bu üç maçın kırmızı yeme ihtimaliyle aynı dakikada yeme ihtimalini çarptığınızda milyonları geçiyordur.

  Günümüzde en pahalı şirket ürününün açıkları her gün bulunuyor iken ben bu oyunun, bu konuda, bu yazılımın anlattığım şekilde hatası olmadığına inanamam.


 • merhaba haklısınız dünde ben ekip savaşında 2 maçtır üst üste kırmız kart yiyerek ekip savaşındaki maçları kaybettim gerçekten enterasan bir durum.

 • Community Manager

  Merhaba @TD_VEDAT

  Oyunun yazılımsal hatasından bahsetmişsiniz. Savaş grubunuzda oynadığınız rakip kim ise aynı serverda oynuyorsunuz ve sistem burada ekip olarak veya kişi olarak kimseyi birbirinden ayırt etmez. Bahsetmiş olduğunuz ihtimaller sarı veya turuncu hakeme normal çıkmak ile veya ( hangi ihtimalin yükseltip düşürdüğünü bildiğinizi varsaymışsınız ) bildiğiniz bu yöntemin tek başına algoritmik olarak bir kararı olmuyor. Hata olduğunu düşünüyorsanız biz bunu yapımcılara iletiriz fakat açıkçası birşey çıkacağını sanmıyorum.

  Bahsettiğiniz bu hatayı ekran görüntüleri ile bizimle paylaşır mısın ?


 • This post is deleted!

 • Aleyhimize veya lehimize işliyor demiyorum zaten ama burada bunun mağduru olduğumuz bir gerçek (Sadece o ihtimallerin düşürüp, yükseltmediğinin de farkındayım anlayacağınızı varsaymıştım). Benim düşüncem; "Bir maçta kart çıkarıldı o maçın etkisi bu sistem yüzünden diğer maçlara etki etti. Bende çıkacağını sanmıyorum... kimse kabullenip yazılımı tekrar/değişerek/baştan ayarlayıp kendi ayağına sıkacağını zannetmiyorum kii evet hata olduğunu düşünüyorum.
  alt metni
  alt metni
  alt metni
  ***Görseller yüklenmiyor ilk paragrafın bağlantı metninden bulabilirsiniz

 • Turkish Users

  Oyuna girişte problem yaşıyormusunuz bugün? Hata veriyor


 • @gomorra1962 hayır yaşamıyorum.

  çerezlerini ve temp dosyasındaki gereksiz dosyalarını silip, oyuna girmeyi tekrar dener misin?


 • Ayrıca yanlış anladığınız bir yer var kesinlikle art niyetli olduklarını veya olduğunuzdan bahsetmiyorum algoritmik(düşünce) değil allogaritmik(matematiksel) bir hata olduğunu söylemiş idim

 • Community Manager

  Konu Gamebasics ile tartışılacaktır. 👍