Çoklu Hesap ile Antrenman Kampı

 • Turkish Users

  Tam olarak ne eksik ne fazla şurada menajerin yaşadığı sorunu birebir yaşıyorum https://forum.onlinesoccermanager.com/topic/17835/çoklu-hesap-hilecisi/6

  Ligdeki rakiplerimden birisi yeni hesap açıp benim o hafta oynayacağım takımı alıyor o takımla antrenman kampına gidiyor ve benden puan almaya çalışıyor. Çok rahat kazanacağım maçlarda sıkıntı yaşıyorum. 1 kere bunu başardı 2 kere de son dakika golüyle kazanabildim. Bu kurnazlığı yapmadığı hafta ise 4-5 atıyorum.

  Defalarca şikayet ettim ama sadece yeni açtığı hesaba yaptırım yapıyorlar. Doğal olarka bunun da hiç bir anlamı olmuyor her hafta yeni hesap açıp aynı taktiği uygulamaya devam ediyor.

  Ligdeki hangi menajerin bunu yaptığını da buldum giriş saatleri arasında 1 dakika oluyor genelde. Ancak şikayet ettiğim halde ana hesaba hiç bir yaptırım uygulanmıyor. Konunun başında verdiğim linkte de yazılana göre hiç bir yaptırım yapılmamış üstüne "kendiniz lig oluşturabilir bunu engelleyebilirsiniz" gibi saçma sapan bir yol gösterilmiş.

  Sevgili osm yetkilileri bu konu hakkında gerekli adımları atmayacaksa aynı taktikle ben de her hafta yeni hesap açıp bu tarz kurnazlıklara gireyim. Zevk için oynadığımız oyunda uğraştığımız şeylere bak. Kaç kere lig incelendi hala yaptırım yok.

 • Community Manager

  Merhaba .

  Göndermiş olduğunuz tüm raporlar titizlik ile incelendikten sonra karar verilir. Bir kişinin giriş saatlerinin birbirine yakın olması birden fazla hesap olduğu anlamına gelmez. Bu tür problemleri yaşamamak için kendiniz lig kurabilir , liginizi özelleştirebilir ve istediğiniz menajerleri liginize kendiniz davet edebilirsiniz.