Ekip savaşında Banlanma • Merhaba, ekip savaşında Wolves of kosovo ekibine karşı mücadele ediyoruz. Savaşta öndeydik tehdit mesajları aldık önemsemedik ve sonunda ekip içi transfer yaptığımız için ekipten 2 kişi ban yedi ve o gün savaşta dezavantaj sağladık ekibimize. Bu yapılan hatanın düzeltilmesini talep ediyoruz savaşın 8. Gününde kaybettiğimiz puan için bu günün tekrar oynanmasını talep ediyoruz • Resmi ekip savaşlarında aynı ekip üyelerinin kendi aralarında yaptıkları transferlerde herhangi bir kural gözetilmiyor. Bunu Gamebasics'in kendisi söylüyor. Ban atan görevlinin ya kurallardan haberi yok ya da yetkiyi kötüye kullanma durumu var. Herhangi bir ekibin başına bir daha bu tarz olayların gelmemesi adına adımlar atılması gerekir. Aynı durum yarın öbür gün bizim de başımıza gelebilir. • @ahmettrg Bu gibi yaklaşım ile Türk ekiplerinin önlerini kesmeye çalışan diger ekiplerin her zaman karşısında olacağımızı bildiririr ve gereken desteği sağlayacağız hic kimse haksız kazanç elde edemez osm yöneticilerinin bu yöntem ile hatalı kararlar veren staffların yetkilerini almasını arz ediyoruz. • ✯RED DEVILS✯ ekibi olarak bu tür olayları hayretle izliyor ve bu hatanın bir gün bizimde başımıza gelmeyeceği konusunda emin değiliz. Kural çok açık ve net olmasına rağmen daha öncede böyle bir olay yaşanmıştı kesinlikle bu olayların önüne geçmek için birşeyler yapılması gerekir, ALTAY ekibinin yanındayız. • Ortada usulsüz bir durum olmadığı halde yapılan bu haksız uygulamanın en kısa sürede kaldırılmasını talep ediyoruz ve bu durumun açıklığa kavuşturulması konusunda ısrarcı olacağız. Gamebasics üst düzey yöneticilerinin görevini kötüye kullanan modları ve buna ortaklık eden menejer leri uzaklaştırmasını bekliyoruz. Aksi halde bu platform artık keyifli olmaktan çıkar ve oyunu bırakanların sayısının artması kaçınılmaz olur. • aynen kardeslerim size katiliyorum adaletse herkes icin adalet bugun size yarin bize Muhsinler Olmez ekibinin bir ferdi olarak baninizin kaldirilmasini istiyorum • Oyun birileri için Ali bananın çiftliği gibi içerde adamımız var istediğmizi banlar istediğimiz savası alırız moduna dönüşmüş kurallar herlese eşit ve adaletli uygulanmazsa sonunda osm kaybeder sorumlunun bulunup bı an once yonetımden cıkarılması lazım... • @ahmettrg bu gibi yaklaşım ile siz değerli ekibinizin önünü kesmeye çalışanlara karşı desteğimiz her zaman olacaktır.
  Bizler istiyoruzki adaletli ve keyif icinde bir oyun oynayalım ancak buna bile göz dikenler oluyor maalesef
  Osm yoneticilerinin buna bir dur demesi gerektigi ve görevinde usulsüzlük yapan staffların görevlerinden alınmaları gerektigini düşünüyorum ve arz ediyorum.
  Bu gibi yaklaşımların herzama kardisinda olacağım.
  Desteklerim ile sizinleyim. • Bu tur haksız banlamalar insanların canını sıkmaktan başka oyundan sogutmaktan başka hiçbirseye yaramıyor malesef
  İstediğiniz zaman oyuncu banlayıp
  İstemediginiz zaman hiç oralı olmuyorsunuz bu şekılde davranmanıza hiç anlam veremıyoruz
  Ne olursa olsun biz herzaman adaletten yanayız ve herzaman da canınızın ıstedıgı ıcın banlanan arkadaşlarımızın yanındayız • Kafamızı dağıtmak için şurda bir oyun oynuyoruz dostluklar ediniyoruz yeniliyoruz yeniyoruz eğleniyoruz ole bir an geliyorki görevini uygunsuz kullanan bir yönetici tarafından hesaplar banlanıyor . Umarım üst yöneticiler duruma el atar ve ADİL bir oyun oynanır.


 • Turkish Moderator

  Ceza alan ekip üyeniz kim ise tr.support@onlinesoccermanager.com adresine mail atın kontrol edelim. Unutmayın ki bu oyunda sadece türk yetkililer yok . Ortada gerçekten bir haksız durum var ise gereken zaten yapılır • Ben savaştaki üyelerden biriyim. Maalesef başımıza böyle bi olay geldi. Savaşlarda ekip üyeleri kendi arasında transfer yapabilir ve bunu Wolves of Kosova ekibi de yaptı hatta değerinin altındaki fiyata oyuncu sattı. Transfer geçmişinden bunu rahatça kanıtlayabilirim ama biz transfer yapınca bunun kurallara aykırı olduğunu ve savaştaki üyelerini istifa etmesi gerektiğini öne sürdüler. Buna benzer başka mesajlar da attılar. Ve savaşta önde giderken iki arkadaşımız anlayamadığımız bi sebepten dolayı aynı anda ban yediler. Osm gibi milyonlarca kullanıcısı olan bir oyunda böyle bi durum olması bizi çok üzdü. Yetkililerden bu konuda yardım bekliyoruz çünkü buraya emek harcıyoruz.


 • Turkish Moderator

  Konu ilgili birimlere iletildi.

  Bu süre zarfında lütfen beklemede kalın. • @hestera merhaba banımız açılmış ilginiz içinde ayrıca teşekkür ederim fakat slotlar boş geldi bunu anlıyorum ama başarılarımız egemenlik durmasına rağmen mp ler görünmüyor ayrıca savaş ne olacak tekrar mı oynanıcak son 3 maçtı? Yani an itibariyle wolves of Kosova nın güzel oyunu tutmuş ve çirkince emellerine ulaşmış oldular bu konuda bize yardımcı olunacak mı? İyi çalışmalar


Log in to reply