Multi Hesap Kullanımını nasıl ispat edebiliriz? • Merhaba,
  Aynı ligde olduğum bir kullanıcının multi hesap kullandığından şüpheliyim. Takımlar arası transfer yapmıyor ama rakiplerine kamp basarak ana hesabına avantaj sağlıyor. Bugüne kadar 2 hesabı vardı, son 5 güne girdiğimiz ligde şampiyon olamayacağını anlayınca 3. hesabını da lige aldı. Bu şüphemi kanıtladığını düşündüğüm 3 hesabında kupa geçmişlerini isim vermeden sizlerle paylaşıyorum.
  Görselde 3 hesabında oynadıkları son 7 ligin aynı oldukları net olarak görülmekte.
  Eğer bu görsel multi-hesap için kanıt değil ise kanıtın nasıl olması gerektiğini anlatırsanız müteşekkir olurum.
  İyi akşamlar
  7.JPG • @decocan44 Merhaba, forumlarda hile bildirimi yasaktır ve herhangi bir sonuç getirmez. Hile yaptığını düşündüğünüz kişinin profiline girerek “hileyi rapor et” kısmından kanıtlarla beraber rapor edebilirsiniz. Raporunuzu e-mailinizden onaylamayı unutmayın. Raporlara yoğunluğa bağlı olarak değişebilmekle beraber ortalama 72 saat içerisinde bakılmaktadır, bu süre zarfında lütfen sabırlı olunuz.

  Not: Hile raporu onayları bazen gereksiz (spam) klasörüne düşebiliyor.

  Başlık açmadan önce forum kurallarını okuyun ve forumda arama yapın lütfen.
  https://forum.onlinesoccermanager.com/topic/47251/profesyonel-hileci/3 • @RevengeisComing Merhaba, Oyundan 2 kez şikayet ettim kardeşim ve sonuç çıkmadı. Üstelik burada sorduğum soruyu yanlış anladın sanırım. Hileciyi nasıl rapor ederim diye sormadım. Soru şu;

  Bu görsel yeterli değil ise Multi Hesap kullanımını nasıl ispat ederim? • Konuyu foruma taşımanın yasak olduğunu biliyoruz.Gözle gürülen bir hileyi maillerden hile yok gibi bir cevap gelmesine şaşırdık buraya taşımak istedik. • @decocan44 Resimleri kırpmadan ve işaretlemeden göndermenizi öneririm. ( Resimler yinede net kanıt olarak sayılmıyor) Hileci olduğunu düşündüğünüz kişi sistemsel bir açık vermiyorsa ceza almaması doğal. Herhangi bir maç alma-satma, mevki hatalarıyla çıkılan maç, çıkar amaçlı atılan kamplar, illegal transferler bunlarla ilgili kanıtlar varsa anlatıp koyabilirsiniz. Ve bunlar harici hesaplar arasında bir sistemsel eşleşme olmuyorsa tekrar rapor göndermekten başka çareniz yok. Bir açığı bulunursa ceza alacaktır. • @RevengeisComing Bu cevap daha aydınlatıcı oldu. İlginize teşekkür ederim. Resimleri kırpmadan ve işaretlemeden tekrar şikayet edeceğim. Sezonun ilk haftalarında mevki hatalarıyla çıkılan bir maç var onuda ekleyeceğim. Umarım yeterli olur çünkü 13 yıldır oynadığım bu oyunu bırakmama sebep olacak bir konu benim için. Emek veripte hile, aldatmaca ve yalanlardan dolayı karşılığını alamadığım yerde durmamak prensibimdir.
  Tekrar teşekkürler. İyi geceler


 • Turkish Moderator

  @RevengeisComing said in Multi Hesap Kullanımını nasıl ispat edebiliriz?:

  @decocan44 Resimleri kırpmadan ve işaretlemeden göndermenizi öneririm. ( Resimler yinede net kanıt olarak sayılmıyor) Hileci olduğunu düşündüğünüz kişi sistemsel bir açık vermiyorsa ceza almaması doğal. Herhangi bir maç alma-satma, mevki hatalarıyla çıkılan maç, çıkar amaçlı atılan kamplar, illegal transferler bunlarla ilgili kanıtlar varsa anlatıp koyabilirsiniz. Ve bunlar harici hesaplar arasında bir sistemsel eşleşme olmuyorsa tekrar rapor göndermekten başka çareniz yok. Bir açığı bulunursa ceza alacaktır.

  Cevap için teşekkürler 👍


 • Turkish Moderator

  @decocan44 Rapor incelenerek gerekli ceza uygulanmıştır


Log in to reply