Savaş Hakkında Öneri • Malum Savaşlarda eskiden her sey açıktı en son kamp ve hızlandırmalar kapandı.Adaletli olanda buydu ama artık coıns harcamaktan bıktık. Coınsi Olan adam her gun kaşif atıp 3 sağlam oyuncu alabılirken olmayan adam lısteden 1 oyuncu cekıyor oda orta düzey oluyor . Adaletsizliğin onune geçmek amaçlı kasifi de kapatmak mantıklı olmazmı. Oneridir Yorumlarınız İçin Şimdiden Teşekkürler • Kamp ve hızlandırmalar; herhangi bir lig kurulurken dahi kapatılıp açılabilen fonksiyonlar. Ancak kaşif için böyle bir durum söz konusu değil. Açıkçası biz de hoşlanmıyoruz kaşife coin harcamaya ancak, özellikle savaşın küçük liglerde oynandığı dönemlerde büyük ve organize ekipler bu konuda farklarını ortaya koyuyor diye düşünüyorum. Bu nedenle olumsuz bakıyorum. • @MehmetCetinTD said in Savaş Hakkında Öneri:

  Kamp ve hızlandırmalar; herhangi bir lig kurulurken dahi kapatılıp açılabilen fonksiyonlar. Ancak kaşif için böyle bir durum söz konusu değil. Açıkçası biz de hoşlanmıyoruz kaşife coin harcamaya ancak, özellikle savaşın küçük liglerde oynandığı dönemlerde büyük ve organize ekipler bu konuda farklarını ortaya koyuyor diye düşünüyorum. Bu nedenle olumsuz bakıyorum.

  Katılıyorum. Bende olumsuzum. 👎 • @MehmetCetinTD Doğru Diyorsun Faydalı ama Karşılığını Almamız Gerekmezmi Ekstra Gorev Yada Sıralamaya Gore Bonus Coın verilse daha mantıklı olur • @ahmettrg Bu konuya katılıyorum, güzel bir öneri sunulabilir.
  Hoş, biz zevk ve başarı için her halükarda oynuyoruz savaşları ama küçük ödüller fena olmazdı. Tabi burda Gamebasics'in politikası devreye giriyor. Dışardan konuşmak her zaman kolaydır. 😊 • @ahmettrg olumluyum, tam anlamıyla rekabet sağlanabilmesi için kaşif de kapatılmalıdır.

  Yalnız bu özellik gelirse takımlar da aynı değere sahip olsun diye isteyeceğiz muhtemelen çünkü insan değişen ve zamanla gelişen bir canlı 😄 • @ahmettrg bence olumsuz mesela sende coins yoksa ekip arkadaşın senin için oyuncu alabilir savaşlarda transfer yasağı yok • @ZicoOnurakbulut transfer yasağı yokta değer altı transfer yapıldı diye savaştan ban yiyen Adamlar oldu illegal transfer ayağına banlari açıldı ama savaş geri dönmüyor malum • @ahmettrg kardesim ben senin bu konudaki düşünceme katılıyorum.
  Neden diyecek olursanız eğer ki şöyle birşey var.
  Bizler savaş boyunca kaşif atıyoruz listeden alıyoruz ancak kadtiyu ne kadar gelistirdende hatta savasi sampiyon tamamlasanda bizlere savas sonunda verilen coinsler dahi harcadığınızın nerdeyse %5 ini bile geri vermiyor yani coins vermek istemeyenlerde oluyor adam kadrosunu güçlendiremiyor haliyle yani burda kasif kapatilsa hatta bana göre transfer dahi yasak olsa savaslar daha cekismeli gecer. Ancak bazı arkadaslar buna kısacası oyun karar verir demek istiyor daha dogrusu islerine gelmiyor çünkü bazilarin coinsi 50000 ni gecmis haliyel adam istedigi gibi harcıyor ama bizim bu kadar coinsimiz yok ben diyecegimi dedim biz Türkler birbrimize destek olacağımıza hep köstek oluyoruz. • @conhuseyin1905 görmek isteyene güzel tespit. 👏 • @ahmettrg
  Bence olumsuz • @Bahadır-K herkes senin gibi tespitin farkinda olsa keşke be kardes


Log in to reply