• Turkish Users

  Merhaba,oyunla alakalı çok pozitif sonuçları olacak bir önerimden bahsetmek istiyorum.
  Bildiğiniz gibi lig başlıyor herkes maçlarını kazanıyor,kaybediyor ufaktan ligin genel seyri belirginleşiyor,2-3 takım arasında ciddi bir çekişme oluyor ve lig bitene kadar bu yarış devam ediyor.Ama bu yarışı kendi lehine çevirmek için yan hesaplarını devreye sokanlar diğer rakiplerinin hakkını gasp ediyor.Genelde gizli antrenman+kamp şeklinde rakipleri sabote ediyorlar.Transfer şikeleri de ekstrası.
  Bu noktada önerilerim var;
  1)Yan hesapların lige girişi sistemsel olarak engellenebilirse bu şekilde yarış adil olarak devam edebilir.
  2)Yan hesapların lige girişi engellenemediyse bile bu hesaplara haksız avantaj oluştaracak imkanlar sağlanmamalı.Hesaplar açılırken rakibe kamp atacak kadar boss coins verilmeyebilir mesela.Bu özgürlük verilmezse ufak tefek takımlarla sabotaj yapma ihtimalleri mucizeleri bağlı.Bu durum yüzünden sonuna kadar hakettiğim lig bugün benim için bitti.600m lik,gelene gidene 4-5 atan tank gibi takımım,uzun süredir menajersiz 85m lik takımı yenemedi.Neden? Maçtan 1 gün önce alınıp bana kamp atıldı diye..

  Bu hassas durumlara ne kadar dikkat edilip ,oyuncular kollanırsa oyun da o kadar oynanabilir olur.

  Teşekkürler.

 • Turkish Users

  olumlu bir sayı belirlenip örnek olması için söylüyorum bunu 5.hafta bu haftadan sonra lige takım sokulmayabilir veya yeni açılmış hesaplara belirli kurallar getirilebilir böylece eski üyelere de vasıf kazandırılmış olur


 • Aynı şekilde bizim lig 1.si Şuan yan hesabı ile kendine oyuncu ve para aktarımı yapıyor şikayet etti umarım kısa sürede ilgilenirler. Yoksa oyunun tadı tuzu kalmayacak bu şekilde oynayanlar.

 • Turkish Users

  @oguzztr_1 bu konuda bir öneriye çok olumluyum ama yeni gelen menajere antrenman kampina yetmeyecek kadar boss coin vermek 20nin altinda bir sayiya tekabül eder örneğin. Oyunu çözmesi için yeterli midir bu miktar bu soru işareti, ama lige girip kamp basıp çıkan binlerce hesap için bu minvalde başka bir önlem kesinlikle alınmalı

 • Turkish Users

  @goktugkb24 kesinlikle o tarz bir kural getirilmeli katılıyorum.

 • Turkish Users

  @SimyoneUa Çok açık,belirgin,görüntülü raporlama istiyorlar hilecilerin çok sıradan bi tavrı için günlerce uğraşıyoruz resmen.Bu kadar oynayan insana yazık günah keşke çok daha hızlı yöntemlerle sistemlerle hemen müdahale edilebilse.İlla biz şikayet edeceğiz de ondan sonra cezaları verilecek.

 • Turkish Users

  @kartalgorusu_ boss coins verilse bile hesaba en az 2 hafta antrenman kampı yasağı getirilebilir,çok kötü niyetlice kullanıyorlar yoksa.Bana ligdeki eleman 3 tane yan hesap açıp hepsiyle bana kamp attı liderdim şimdi gerisine düştüm.
  Önlem kesinlikle şart aynen.
  Taze hesaplara davet atılamaması ya da taze hesapların devam eden lige girememesi şartı da konulabilir veya hesabın belli bir süreyi doldurana kadar sadece yeni başlayacak liglere girişine izin verilebilir mesela.


 • @oguzztr_1 Öneriye katılıyorum.

 • Turkish Moderator

  @oguzztr_1 Öneri için teşekkürler. 👍