Maç gününe özel açılan ve sahibince tarafımıza antrenman kampı uygulanan hesaplar hk.

 • Turkish Users

  Bu sorun eminim birçok menajerin başına bela olmuş durumda.Lig devam ederken genelde sayısı ihtiyaca bağlı şekilde ve özellikle maç günü veya maçtan 1 gün önce hesaplar açılarak kasıtlı bir şekilde antrenman kampı atılıyor ve tamamen adil rekabeti önleyen bir durum bu.
  Böyle bir durumda zaten mağdur menajerler durumu farkediyor ama bunun şikayetinde nasıl ssler ve hangi bilgilerden bahsedilmesi gerekiyor bu konuda bize bir bilgi verilmiyor dediğiniz sadece raporlayın ve bekleyin.
  Rakiplerin antrenman kampı kullanması doğrudan bir hile sayılmasa bile ligde ve kupada iddaası olmayan,ligin dibine demir atmış,dışardan incelediğiniz zaman almayı bile düşünmediğiniz takımlar bu hesaplarla özellikle maç günü veya 1 gün öncesinde alınınca bir kasıt olduğu da objektif bakan herkes tarafından farkedilebilir. Biz mağdur menajerler olarak bu konudaki şikayetimizde nelerden bahsedelim ve hangi durumlar hakkında ss kullanalım?
  Hangi bilgileri ve görüntüleri zorunlu olarak vermemiz gerekiyor?
  Bu konuda kısa ve geçiştirmelik cevaplar yerine bize gerekli bilgileri verin ki biz hem sağlıklı şekilde rekabet edebilelim hem de sizin işinizi kolaylaştıralım.
  Eğer bunu yapanlarda bir kabahat bulunmuyorsa bizde işin kolayı varken kendimizi boşuna zorlamayalım 🙂

  Biz "hileciyi rapor et" sekmesinden sadece 1 kişiyi raporlayabildiğimiz için bu şikayet,muhattap şahısla doğrudan ilgili değilse üstü örtülüyor yani ligde bir şaibe olduğu ortadayken doğru kişiyi şikayet edip etmediğimize takılıyorsunuz.Bu konuda bütün ligi incelemeniz gerekmez mi?
  Biz her şüpheli menajer için rapor oluşturup her biri için 3 gün beklersek lig biter.Biraz uzun bi konu oldu kusura bakmayın ama bizi aydınlatırsanız seviniriz.

 • Turkish Moderator

  @oguzztr_1

  Merhaba, sistemin işleyişi hakkında kullanıcılara bilgi vermemiz söz konusu olamaz. Sizlerin yapabileceği şey, rapor oluşturup sonuçlanmasını beklemektir. Mevzunun geri kalan kısmı ile destek ekibi ilgileniyor.

  Açık liglere menajer girişleri serbesttir. Eğer oynadığınız lige herkesin gelmesini istemiyorsanız özel liglere girebilir veya kendiniz özel ligler oluşturabilirsiniz.

  İyi oyunlar.