Osm İçin Hukuki Sürece Girecegim.

 • Turkish Users

  İyi günler daha önce tamamlamıs oldugum ironsource is tekliflerinin uzerinden 15 gun gecmis olmasina ragmen hala hediye coinslerim gelmedi bu durumun hic duzeltilmedigini gormekteyim.Ve Osm sirketine tazminat davası acacagim Coinslerim gelmedigi surece bu davayi açacagim .iyi günler

  Kullanici adim : emrebgc99


 • @emrebgc99 Güzel senaryo çıkar bundan yapın 👍
  Ama size her seferinde diyorlar ki Osm iş teklifleri ,teklifi veren partner üzerinde bir sorumluluktur.Artık onlara dava açarsınız.

 • English Users

  Savcılık bu konuyu ciddiye bile almaz. Yaptığınız tutum tehdide giriyor. OSM size manevi tazminat davası açsa kesin kazanır. OSM'nin itibarını küçük düşürme, iftira gibi söylemler tarafınıza ceza olarak yansır.

  Coins gelmemesinin sebebi ya görevi tam yapmamış olmanızdır ya da daha önceden tamamlayıp tekrardan tamamlamayı deniyor olmanızdır. Şahsen ben iş tekliflerinden 9 bin küsur coins kazandım hepsi de hedefi tamamladıktan sonra geldi.

 • Turkish Moderator

  @emrebgc99 Merhaba, yaşadığınız sorun için üzgünüz fakat;

  İş kulübündeki teklifler OSM'nin iş ortaklarının sorumluluğu altındadır. Tamamladığınız teklifin son durumunu kontrol etmek için teklif duvarına girip tekliflerin ilerleme durumunun gözüktüğü ekrandan hangi teklife itiraz etmek istiyorsanız üzerine tıklayıp gerekli adımları izleyerek itiraz etmeli ve mailinizden durumu takip etmelisiniz. Bazı tekliflerin tamamlanması biraz zaman alabilir.

  Forumlara yazmanız veya destek ekibine mail atmanız iş kulübündeki sponsorlardan alınan tekliflerden herhangi bir coins kazanmanızı sağlamayacaktır.

  İyi oyunlar.