Satışa çıkarttığım oyuncu sayısındaki anormallik

• Transfer listesine 4 oyuncu çıkartabiliyoruz. Bu çıkartttığımız 4 oyuncudan 1 yada 2 si satıldığında bazen oluyor ki listede 1 yada hiç oyuncumuz kalmıyr. Yani listedeki oyuncularımız satış olduğunda satılmayanlar listede kalması gerekirken otomatikman listeden düşüyorlar. Bu konuda yardım rica ederim.

• Turkish Moderator

İlk defa böyle birşey duydum . Satılan oyuncular satılır kalan oyuncular hala transfer listesinde kalmaya devam eder. Sizin hesabınızda veya sizin oyuncularınızda bir anormallik olabilir

• @Hestera bunu ilk defa son bir kaç gündür ben de yaşıyorum. Ekipteki diğer arkadaşlara sordum acaba ben eksikmi listeye oyuncu koyuyorum diye bir kaç arkadaşın da aynı durum başına gelmiş

• Aynı sıkıntıyı bende yaşıyorum simülasyon da 2 oyuncum satılıyor listeden 3 oyuncu siliniyor 2 si satılmış 1 listeden kaldırılmış oluyor. Yeni güncelleme ile gelen bi problem olabilir

• Community Manager

Sorun yetkililere bildirilmiştir elinde ekran görüntüsü olanlar buraya ekleyebilirse çözüm daha kısa sürebilir

Log in to reply

Looks like your connection to OSM Forum was lost, please wait while we try to reconnect.